АКЦИИ

-13% 52,650.00 ден 60,550.00 ден

AUX Инвертер клима уред ASW-H24F4/DBR1DI-RU F СЕРИЈА

-17% 35,990.00 ден 43,200.00 ден

DE LONGHI Кафемат ECAM 350.50.B Dinamica

-16% 54,200.00 ден 64,470.00 ден

DE LONGHI Кафемат ECAM 450.65.G

-14% 14,400.00 ден 16,700.00 ден

FAVORIT Машина за перење L – 7101N

-21% 25,490.00 ден 32,200.00 ден

HISENSE Инвертер клима уред Easy Smart CA35YR03G

-24% 4,790.00 ден 6,330.00 ден

ISKRA мини кружна пила GX-MC012

-41% 999.00 ден 1,690.00 ден

ISKRA Сет со бургии и навртувачи ERO FST050

-35% 2,999.00 ден 4,600.00 ден

ISKRA Сет со бургии, сврдли и навртувачи ERO FST204

-26% 1,990.00 ден 2,690.00 ден

ISKRA Ударна дупчалка Z1JE-KK6-13

-13% 41,900.00 ден 48,200.00 ден

LG Телевизор 65UR76006LL

-39% 46,900.00 ден 76,940.00 ден

SAMSUNG Телевизор QE43QN90AATXXH Neo QLED 4K Ultra HD Smart

-12% 1,999.00 ден 2,270.00 ден

SENCOR Автоматски виткач со четка SHS 0910GD

-12% 1,420.00 ден 1,610.00 ден

SENCOR Блендер SBL 2114RD

-12% 4,640.00 ден 5,270.00 ден

SENCOR Заварувач на фолија SVS 3010GY

-12% 5,999.00 ден 6,820.00 ден

SENCOR Правосмукалка SVC 7814VT

-12% 1,180.00 ден 1,340.00 ден

SENCOR Термобокал SWK 2200SS

-12% 1,540.00 ден 1,750.00 ден

SENCOR Фен SHD 6800RG

-56% 260.00 ден 590.00 ден

SOLINGEN Сет ножеви FUN 2 Cook 035198

-32% 650.00 ден 960.00 ден

SOLINGEN Сет од 19 парчиња PIRNA 036409

-22% VIVAX Инвертер клима уред ACP 12CH35AERI 26,990.00 ден 34,500.00 ден

VIVAX Инвертер клима уред ACP 12CH35AERI+

52,650.00 ден 60,550.00 ден

AUX Инвертер клима уред ASW-H24F4/DBR1DI-RU F СЕРИЈА

0 %s од 5
(0)
Шифра: 15127

– Тип на фреон R32
– Опсег на работа од -15 до +50­ °C
– SEER 6.10(A++) W/W
– SCOP 3.80(A) W/W


Во кошничкаСпореди
35,990.00 ден 43,200.00 ден

DE LONGHI Кафемат ECAM 350.50.B Dinamica

0 %s од 5
(0)
Шифра: Нема

– Автоматски капучино систем
– Моќност 1450 W
– Капацитет на канистер за вода 1,8 l
– Притисок 15 bar


Во кошничкаСпореди
54,200.00 ден 64,470.00 ден

DE LONGHI Кафемат ECAM 450.65.G

0 %s од 5
(0)
Шифра: Нема

– Aroma функција
– Можност за подесување на должината на кафето
– Напредно подесување за 4 профили
– Димензии (WxDxH) (mm) 260x450x385


Во кошничкаСпореди
14,400.00 ден 16,700.00 ден

FAVORIT Машина за перење L – 7101N

0 %s од 5
(0)
Шифра: Нема

– Максимум вртежи во минута (rpm) – 1000
– Капацитет – 7 kg
– Иноксен барабан – 45 л.
– Програми – 15


Во кошничкаСпореди
25,490.00 ден 32,200.00 ден

HISENSE Инвертер клима уред Easy Smart CA35YR03G

0 %s од 5
(0)
Шифра: Нема

– Филтер со активен јаглен
– Wi-Fi управување: Подготвен
– Проток на воздухот: 550 m³
– Работна температура во режим на греење : -15- 24


Во кошничкаСпореди
4,790.00 ден 6,330.00 ден

ISKRA мини кружна пила GX-MC012

0 %s од 5
(0)
Шифра: Нема

– Јачина: 450W
– Напон: 230-240V~50Hz
– Вртежи: 3400/min-1
– Оштрица ø 54,8 mm


Во кошничкаСпореди
999.00 ден 1,690.00 ден

ISKRA Сет со бургии и навртувачи ERO FST050

0 %s од 5
(0)
Шифра: Нема

– инбус (H): 2 / 2.5 / 3/4/5 / 5.5 / 6
– Крст (Ph): 0/2 x 1/2 x 2/2 x 3
– Торкс (Т): 10/15/20/25/27/30/40
– Ѕвезда (Pz): 0/2 x 1/9 x 2/2 x 3


Во кошничкаСпореди
2,999.00 ден 4,600.00 ден

ISKRA Сет со бургии, сврдли и навртувачи ERO FST204

0 %s од 5
(0)
Шифра: Нема

– Конусно глодало (1 парче)
– Флексибилен продолжеток (1 парче)
– Магнетен држач за завртки (1 парче)
– Штрафцигер (1 парче)
– Кутија (1 парче)


Во кошничкаСпореди
1,990.00 ден 2,690.00 ден

ISKRA Ударна дупчалка Z1JE-KK6-13

0 %s од 5
(0)
Шифра: Нема

– 710 W јачина
– 3000 rpm во празен од
– Променлив и подесив футер од 1,5 до 13 mm


Во кошничкаСпореди
41,900.00 ден 48,200.00 ден

LG Телевизор 65UR76006LL

0 %s од 5
(0)
Шифра: Нема

– ДИМЕНЗИЈА НА ЕКРАН, “/CM 65″ (165 m)
– РЕЗОЛУЦИЈА НА ЕКРАН, PIXEL 4K UHD (3840 x 2160)
– ОСВЕЖУВАЊЕ НА ЕКРАНОТ (REFRESH RATE), HZ 60Hz Native
– ПРОЦЕОР α5 AI 4K Gen6 processor


Во кошничкаСпореди
46,900.00 ден 76,940.00 ден

SAMSUNG Телевизор QE43QN90AATXXH Neo QLED 4K Ultra HD Smart

0 %s од 5
(0)
Шифра: Нема

– Тип на екран: Neo QLED
– Димензија на екран: 43″/108cm
– Резолуција на екран: 4K (3840×2160)
– Quantum Processor Lite 4K


Во кошничкаСпореди
1,999.00 ден 2,270.00 ден

SENCOR Автоматски виткач со четка SHS 0910GD

0 %s од 5
(0)
Шифра: Нема

– 38 mm керамичка четка за виткање
– 50 mm XL керамичка четка за виткање
– 2 брзини
– 2 температури


Во кошничкаСпореди
1,420.00 ден 1,610.00 ден

SENCOR Блендер SBL 2114RD

0 %s од 5
(0)
Шифра: Нема

– Лесно за чистење, капакот, сечилата и садот може да се стават во машина за садови
– Едно 0.6 литарско шише кое е резистентно на удари, направено од PCTG материјал (BPA free)
– Ефективно бблендирање со Пулс


Во кошничкаСпореди
4,640.00 ден 5,270.00 ден

SENCOR Заварувач на фолија SVS 3010GY

0 %s од 5
(0)
Шифра: Нема

– 1 вакумска ролна 20×200cm
– Димензии: 65×355×155mm
– Моќност: 110W
– Максимална ширина на ролна: 30 cm


Во кошничкаСпореди
5,999.00 ден 6,820.00 ден

SENCOR Правосмукалка SVC 7814VT

0 %s од 5
(0)
Шифра: Нема

– 14,8 V Li-Ion батерија со кратко време на полнење
– Време на полнење 4,5 часа
– Работа до 35 minutes
– HEPA циклонски филтрациски систем


Во кошничкаСпореди
1,180.00 ден 1,340.00 ден

SENCOR Термобокал SWK 2200SS

0 %s од 5
(0)
Шифра: Нема

– Капацитет 1.2 L
– Моќност: 2 150 W
– Централен 360° STRIX конектор (база)


Во кошничкаСпореди
1,540.00 ден 1,750.00 ден

SENCOR Фен SHD 6800RG

0 %s од 5
(0)
Шифра: Нема

– Моќен мотор со долг животен век
– 3 температури
– 2 брзини
– Копче за ладен воздух


Во кошничкаСпореди
260.00 ден 590.00 ден

SOLINGEN Сет ножеви FUN 2 Cook 035198

0 %s од 5
(0)
Шифра: 13686
 • Сeтот е составен од
 • 2 ножа
 • 1 ноже за компир
 • 1 даска за сечење изработена од пластикаВо кошничкаСпореди
650.00 ден 960.00 ден

SOLINGEN Сет од 19 парчиња PIRNA 036409

0 %s од 5
(0)
Шифра: 16645
 • 19 парчиња
 • За печење на колачи, мафини
 • силиконски калапи
 • тавчеВо кошничкаСпореди
VIVAX Инвертер клима уред ACP 12CH35AERI 26,990.00 ден 34,500.00 ден

VIVAX Инвертер клима уред ACP 12CH35AERI+

0 %s од 5
(0)
Шифра: 11615
 • LED екран
 • Капацитет на ладење: 3,52 kW
 • Капацитет на греење: 3,81 kW
 • Циркулација на воздухот: 520 m3/hВо кошничкаСпореди

AUX Инвертер клима уред ASW-H24F4/DBR1DI-RU F СЕРИЈА

0 %s од 5
(0)
AUX

– Тип на фреон R32
– Опсег на работа од -15 до +50­ °C
– SEER 6.10(A++) W/W
– SCOP 3.80(A) W/W


Шифра: 15127
52,650.00 ден 60,550.00 ден Во кошничкаСпореди

DE LONGHI Кафемат ECAM 350.50.B Dinamica

0 %s од 5
(0)
De Longhi

– Автоматски капучино систем
– Моќност 1450 W
– Капацитет на канистер за вода 1,8 l
– Притисок 15 bar


Шифра: Нема
35,990.00 ден 43,200.00 ден Во кошничкаСпореди

DE LONGHI Кафемат ECAM 450.65.G

0 %s од 5
(0)
De Longhi

– Aroma функција
– Можност за подесување на должината на кафето
– Напредно подесување за 4 профили
– Димензии (WxDxH) (mm) 260x450x385


Шифра: Нема
54,200.00 ден 64,470.00 ден Во кошничкаСпореди

FAVORIT Машина за перење L – 7101N

0 %s од 5
(0)
FAVORIT

– Максимум вртежи во минута (rpm) – 1000
– Капацитет – 7 kg
– Иноксен барабан – 45 л.
– Програми – 15


Шифра: Нема
14,400.00 ден 16,700.00 ден Во кошничкаСпореди

HISENSE Инвертер клима уред Easy Smart CA35YR03G

0 %s од 5
(0)
Hisense

– Филтер со активен јаглен
– Wi-Fi управување: Подготвен
– Проток на воздухот: 550 m³
– Работна температура во режим на греење : -15- 24


Шифра: Нема
25,490.00 ден 32,200.00 ден Во кошничкаСпореди

ISKRA мини кружна пила GX-MC012

0 %s од 5
(0)
Iskra

– Јачина: 450W
– Напон: 230-240V~50Hz
– Вртежи: 3400/min-1
– Оштрица ø 54,8 mm


Шифра: Нема
4,790.00 ден 6,330.00 ден Во кошничкаСпореди

ISKRA Сет со бургии и навртувачи ERO FST050

0 %s од 5
(0)
Iskra

– инбус (H): 2 / 2.5 / 3/4/5 / 5.5 / 6
– Крст (Ph): 0/2 x 1/2 x 2/2 x 3
– Торкс (Т): 10/15/20/25/27/30/40
– Ѕвезда (Pz): 0/2 x 1/9 x 2/2 x 3


Шифра: Нема
999.00 ден 1,690.00 ден Во кошничкаСпореди

ISKRA Сет со бургии, сврдли и навртувачи ERO FST204

0 %s од 5
(0)
Iskra

– Конусно глодало (1 парче)
– Флексибилен продолжеток (1 парче)
– Магнетен држач за завртки (1 парче)
– Штрафцигер (1 парче)
– Кутија (1 парче)


Шифра: Нема
2,999.00 ден 4,600.00 ден Во кошничкаСпореди

ISKRA Ударна дупчалка Z1JE-KK6-13

0 %s од 5
(0)
Iskra

– 710 W јачина
– 3000 rpm во празен од
– Променлив и подесив футер од 1,5 до 13 mm


Шифра: Нема
1,990.00 ден 2,690.00 ден Во кошничкаСпореди

LG Телевизор 65UR76006LL

0 %s од 5
(0)
LG

– ДИМЕНЗИЈА НА ЕКРАН, “/CM 65″ (165 m)
– РЕЗОЛУЦИЈА НА ЕКРАН, PIXEL 4K UHD (3840 x 2160)
– ОСВЕЖУВАЊЕ НА ЕКРАНОТ (REFRESH RATE), HZ 60Hz Native
– ПРОЦЕОР α5 AI 4K Gen6 processor


Шифра: Нема
41,900.00 ден 48,200.00 ден Во кошничкаСпореди

SAMSUNG Телевизор QE43QN90AATXXH Neo QLED 4K Ultra HD Smart

0 %s од 5
(0)
Samsung

– Тип на екран: Neo QLED
– Димензија на екран: 43″/108cm
– Резолуција на екран: 4K (3840×2160)
– Quantum Processor Lite 4K


Шифра: Нема
46,900.00 ден 76,940.00 ден Во кошничкаСпореди

SENCOR Автоматски виткач со четка SHS 0910GD

0 %s од 5
(0)
Sencor

– 38 mm керамичка четка за виткање
– 50 mm XL керамичка четка за виткање
– 2 брзини
– 2 температури


Шифра: Нема
1,999.00 ден 2,270.00 ден Во кошничкаСпореди

SENCOR Блендер SBL 2114RD

0 %s од 5
(0)
Sencor

– Лесно за чистење, капакот, сечилата и садот може да се стават во машина за садови
– Едно 0.6 литарско шише кое е резистентно на удари, направено од PCTG материјал (BPA free)
– Ефективно бблендирање со Пулс


Шифра: Нема
1,420.00 ден 1,610.00 ден Во кошничкаСпореди

SENCOR Заварувач на фолија SVS 3010GY

0 %s од 5
(0)
Sencor

– 1 вакумска ролна 20×200cm
– Димензии: 65×355×155mm
– Моќност: 110W
– Максимална ширина на ролна: 30 cm


Шифра: Нема
4,640.00 ден 5,270.00 ден Во кошничкаСпореди

SENCOR Правосмукалка SVC 7814VT

0 %s од 5
(0)
Sencor

– 14,8 V Li-Ion батерија со кратко време на полнење
– Време на полнење 4,5 часа
– Работа до 35 minutes
– HEPA циклонски филтрациски систем


Шифра: Нема
5,999.00 ден 6,820.00 ден Во кошничкаСпореди

SENCOR Термобокал SWK 2200SS

0 %s од 5
(0)
Sencor

– Капацитет 1.2 L
– Моќност: 2 150 W
– Централен 360° STRIX конектор (база)


Шифра: Нема
1,180.00 ден 1,340.00 ден Во кошничкаСпореди

SENCOR Фен SHD 6800RG

0 %s од 5
(0)
Sencor

– Моќен мотор со долг животен век
– 3 температури
– 2 брзини
– Копче за ладен воздух


Шифра: Нема
1,540.00 ден 1,750.00 ден Во кошничкаСпореди

SOLINGEN Сет ножеви FUN 2 Cook 035198

0 %s од 5
(0)
SOLINGEN
 • Сeтот е составен од
 • 2 ножа
 • 1 ноже за компир
 • 1 даска за сечење изработена од пластикаШифра: 13686
260.00 ден 590.00 ден Во кошничкаСпореди

SOLINGEN Сет од 19 парчиња PIRNA 036409

0 %s од 5
(0)
SOLINGEN
 • 19 парчиња
 • За печење на колачи, мафини
 • силиконски калапи
 • тавчеШифра: 16645
650.00 ден 960.00 ден Во кошничкаСпореди
VIVAX Инвертер клима уред ACP 12CH35AERI

VIVAX Инвертер клима уред ACP 12CH35AERI+

0 %s од 5
(0)
VIVAX
 • LED екран
 • Капацитет на ладење: 3,52 kW
 • Капацитет на греење: 3,81 kW
 • Циркулација на воздухот: 520 m3/hШифра: 11615
26,990.00 ден 34,500.00 ден Во кошничкаСпореди

AUX Инвертер клима уред ASW-H24F4/DBR1DI-RU F СЕРИЈА

0 %s од 5
(0)
AUX

– Тип на фреон R32
– Опсег на работа од -15 до +50­ °C
– SEER 6.10(A++) W/W
– SCOP 3.80(A) W/W


52,650.00 ден 60,550.00 ден Во кошничкаСпореди

DE LONGHI Кафемат ECAM 350.50.B Dinamica

0 %s од 5
(0)
De Longhi

– Автоматски капучино систем
– Моќност 1450 W
– Капацитет на канистер за вода 1,8 l
– Притисок 15 bar


35,990.00 ден 43,200.00 ден Во кошничкаСпореди

DE LONGHI Кафемат ECAM 450.65.G

0 %s од 5
(0)
De Longhi

– Aroma функција
– Можност за подесување на должината на кафето
– Напредно подесување за 4 профили
– Димензии (WxDxH) (mm) 260x450x385


54,200.00 ден 64,470.00 ден Во кошничкаСпореди

FAVORIT Машина за перење L – 7101N

0 %s од 5
(0)
FAVORIT

– Максимум вртежи во минута (rpm) – 1000
– Капацитет – 7 kg
– Иноксен барабан – 45 л.
– Програми – 15


14,400.00 ден 16,700.00 ден Во кошничкаСпореди

HISENSE Инвертер клима уред Easy Smart CA35YR03G

0 %s од 5
(0)
Hisense

– Филтер со активен јаглен
– Wi-Fi управување: Подготвен
– Проток на воздухот: 550 m³
– Работна температура во режим на греење : -15- 24


25,490.00 ден 32,200.00 ден Во кошничкаСпореди

ISKRA мини кружна пила GX-MC012

0 %s од 5
(0)
Iskra

– Јачина: 450W
– Напон: 230-240V~50Hz
– Вртежи: 3400/min-1
– Оштрица ø 54,8 mm


4,790.00 ден 6,330.00 ден Во кошничкаСпореди

ISKRA Сет со бургии и навртувачи ERO FST050

0 %s од 5
(0)
Iskra

– инбус (H): 2 / 2.5 / 3/4/5 / 5.5 / 6
– Крст (Ph): 0/2 x 1/2 x 2/2 x 3
– Торкс (Т): 10/15/20/25/27/30/40
– Ѕвезда (Pz): 0/2 x 1/9 x 2/2 x 3


999.00 ден 1,690.00 ден Во кошничкаСпореди

ISKRA Сет со бургии, сврдли и навртувачи ERO FST204

0 %s од 5
(0)
Iskra

– Конусно глодало (1 парче)
– Флексибилен продолжеток (1 парче)
– Магнетен држач за завртки (1 парче)
– Штрафцигер (1 парче)
– Кутија (1 парче)


2,999.00 ден 4,600.00 ден Во кошничкаСпореди

ISKRA Ударна дупчалка Z1JE-KK6-13

0 %s од 5
(0)
Iskra

– 710 W јачина
– 3000 rpm во празен од
– Променлив и подесив футер од 1,5 до 13 mm


1,990.00 ден 2,690.00 ден Во кошничкаСпореди

LG Телевизор 65UR76006LL

0 %s од 5
(0)
LG

– ДИМЕНЗИЈА НА ЕКРАН, “/CM 65″ (165 m)
– РЕЗОЛУЦИЈА НА ЕКРАН, PIXEL 4K UHD (3840 x 2160)
– ОСВЕЖУВАЊЕ НА ЕКРАНОТ (REFRESH RATE), HZ 60Hz Native
– ПРОЦЕОР α5 AI 4K Gen6 processor


41,900.00 ден 48,200.00 ден Во кошничкаСпореди

SAMSUNG Телевизор QE43QN90AATXXH Neo QLED 4K Ultra HD Smart

0 %s од 5
(0)
Samsung

– Тип на екран: Neo QLED
– Димензија на екран: 43″/108cm
– Резолуција на екран: 4K (3840×2160)
– Quantum Processor Lite 4K


46,900.00 ден 76,940.00 ден Во кошничкаСпореди

SENCOR Автоматски виткач со четка SHS 0910GD

0 %s од 5
(0)
Sencor

– 38 mm керамичка четка за виткање
– 50 mm XL керамичка четка за виткање
– 2 брзини
– 2 температури


1,999.00 ден 2,270.00 ден Во кошничкаСпореди

SENCOR Блендер SBL 2114RD

0 %s од 5
(0)
Sencor

– Лесно за чистење, капакот, сечилата и садот може да се стават во машина за садови
– Едно 0.6 литарско шише кое е резистентно на удари, направено од PCTG материјал (BPA free)
– Ефективно бблендирање со Пулс


1,420.00 ден 1,610.00 ден Во кошничкаСпореди

SENCOR Заварувач на фолија SVS 3010GY

0 %s од 5
(0)
Sencor

– 1 вакумска ролна 20×200cm
– Димензии: 65×355×155mm
– Моќност: 110W
– Максимална ширина на ролна: 30 cm


4,640.00 ден 5,270.00 ден Во кошничкаСпореди

SENCOR Правосмукалка SVC 7814VT

0 %s од 5
(0)
Sencor

– 14,8 V Li-Ion батерија со кратко време на полнење
– Време на полнење 4,5 часа
– Работа до 35 minutes
– HEPA циклонски филтрациски систем


5,999.00 ден 6,820.00 ден Во кошничкаСпореди

SENCOR Термобокал SWK 2200SS

0 %s од 5
(0)
Sencor

– Капацитет 1.2 L
– Моќност: 2 150 W
– Централен 360° STRIX конектор (база)


1,180.00 ден 1,340.00 ден Во кошничкаСпореди

SENCOR Фен SHD 6800RG

0 %s од 5
(0)
Sencor

– Моќен мотор со долг животен век
– 3 температури
– 2 брзини
– Копче за ладен воздух


1,540.00 ден 1,750.00 ден Во кошничкаСпореди

SOLINGEN Сет ножеви FUN 2 Cook 035198

0 %s од 5
(0)
SOLINGEN
 • Сeтот е составен од
 • 2 ножа
 • 1 ноже за компир
 • 1 даска за сечење изработена од пластика260.00 ден 590.00 ден Во кошничкаСпореди

SOLINGEN Сет од 19 парчиња PIRNA 036409

0 %s од 5
(0)
SOLINGEN
 • 19 парчиња
 • За печење на колачи, мафини
 • силиконски калапи
 • тавче650.00 ден 960.00 ден Во кошничкаСпореди
VIVAX Инвертер клима уред ACP 12CH35AERI

VIVAX Инвертер клима уред ACP 12CH35AERI+

0 %s од 5
(0)
VIVAX
 • LED екран
 • Капацитет на ладење: 3,52 kW
 • Капацитет на греење: 3,81 kW
 • Циркулација на воздухот: 520 m3/h26,990.00 ден 34,500.00 ден Во кошничкаСпореди

AUX Инвертер клима уред ASW-H24F4/DBR1DI-RU F СЕРИЈА

0 %s од 5
(0)

– Тип на фреон R32
– Опсег на работа од -15 до +50­ °C
– SEER 6.10(A++) W/W
– SCOP 3.80(A) W/W


52,650.00 ден 60,550.00 ден Во кошничкаСпореди

DE LONGHI Кафемат ECAM 350.50.B Dinamica

0 %s од 5
(0)

– Автоматски капучино систем
– Моќност 1450 W
– Капацитет на канистер за вода 1,8 l
– Притисок 15 bar


35,990.00 ден 43,200.00 ден Во кошничкаСпореди

DE LONGHI Кафемат ECAM 450.65.G

0 %s од 5
(0)

– Aroma функција
– Можност за подесување на должината на кафето
– Напредно подесување за 4 профили
– Димензии (WxDxH) (mm) 260x450x385


54,200.00 ден 64,470.00 ден Во кошничкаСпореди

FAVORIT Машина за перење L – 7101N

0 %s од 5
(0)

– Максимум вртежи во минута (rpm) – 1000
– Капацитет – 7 kg
– Иноксен барабан – 45 л.
– Програми – 15


14,400.00 ден 16,700.00 ден Во кошничкаСпореди

HISENSE Инвертер клима уред Easy Smart CA35YR03G

0 %s од 5
(0)

– Филтер со активен јаглен
– Wi-Fi управување: Подготвен
– Проток на воздухот: 550 m³
– Работна температура во режим на греење : -15- 24


25,490.00 ден 32,200.00 ден Во кошничкаСпореди

ISKRA мини кружна пила GX-MC012

0 %s од 5
(0)

– Јачина: 450W
– Напон: 230-240V~50Hz
– Вртежи: 3400/min-1
– Оштрица ø 54,8 mm


4,790.00 ден 6,330.00 ден Во кошничкаСпореди

ISKRA Сет со бургии и навртувачи ERO FST050

0 %s од 5
(0)

– инбус (H): 2 / 2.5 / 3/4/5 / 5.5 / 6
– Крст (Ph): 0/2 x 1/2 x 2/2 x 3
– Торкс (Т): 10/15/20/25/27/30/40
– Ѕвезда (Pz): 0/2 x 1/9 x 2/2 x 3


999.00 ден 1,690.00 ден Во кошничкаСпореди

ISKRA Сет со бургии, сврдли и навртувачи ERO FST204

0 %s од 5
(0)

– Конусно глодало (1 парче)
– Флексибилен продолжеток (1 парче)
– Магнетен држач за завртки (1 парче)
– Штрафцигер (1 парче)
– Кутија (1 парче)


2,999.00 ден 4,600.00 ден Во кошничкаСпореди

ISKRA Ударна дупчалка Z1JE-KK6-13

0 %s од 5
(0)

– 710 W јачина
– 3000 rpm во празен од
– Променлив и подесив футер од 1,5 до 13 mm


1,990.00 ден 2,690.00 ден Во кошничкаСпореди

LG Телевизор 65UR76006LL

0 %s од 5
(0)

– ДИМЕНЗИЈА НА ЕКРАН, “/CM 65″ (165 m)
– РЕЗОЛУЦИЈА НА ЕКРАН, PIXEL 4K UHD (3840 x 2160)
– ОСВЕЖУВАЊЕ НА ЕКРАНОТ (REFRESH RATE), HZ 60Hz Native
– ПРОЦЕОР α5 AI 4K Gen6 processor


41,900.00 ден 48,200.00 ден Во кошничкаСпореди

SAMSUNG Телевизор QE43QN90AATXXH Neo QLED 4K Ultra HD Smart

0 %s од 5
(0)

– Тип на екран: Neo QLED
– Димензија на екран: 43″/108cm
– Резолуција на екран: 4K (3840×2160)
– Quantum Processor Lite 4K


46,900.00 ден 76,940.00 ден Во кошничкаСпореди

SENCOR Автоматски виткач со четка SHS 0910GD

0 %s од 5
(0)

– 38 mm керамичка четка за виткање
– 50 mm XL керамичка четка за виткање
– 2 брзини
– 2 температури


1,999.00 ден 2,270.00 ден Во кошничкаСпореди

SENCOR Блендер SBL 2114RD

0 %s од 5
(0)

– Лесно за чистење, капакот, сечилата и садот може да се стават во машина за садови
– Едно 0.6 литарско шише кое е резистентно на удари, направено од PCTG материјал (BPA free)
– Ефективно бблендирање со Пулс


1,420.00 ден 1,610.00 ден Во кошничкаСпореди

SENCOR Заварувач на фолија SVS 3010GY

0 %s од 5
(0)

– 1 вакумска ролна 20×200cm
– Димензии: 65×355×155mm
– Моќност: 110W
– Максимална ширина на ролна: 30 cm


4,640.00 ден 5,270.00 ден Во кошничкаСпореди

SENCOR Правосмукалка SVC 7814VT

0 %s од 5
(0)

– 14,8 V Li-Ion батерија со кратко време на полнење
– Време на полнење 4,5 часа
– Работа до 35 minutes
– HEPA циклонски филтрациски систем


5,999.00 ден 6,820.00 ден Во кошничкаСпореди

SENCOR Термобокал SWK 2200SS

0 %s од 5
(0)

– Капацитет 1.2 L
– Моќност: 2 150 W
– Централен 360° STRIX конектор (база)


1,180.00 ден 1,340.00 ден Во кошничкаСпореди

SENCOR Фен SHD 6800RG

0 %s од 5
(0)

– Моќен мотор со долг животен век
– 3 температури
– 2 брзини
– Копче за ладен воздух


1,540.00 ден 1,750.00 ден Во кошничкаСпореди

SOLINGEN Сет ножеви FUN 2 Cook 035198

0 %s од 5
(0)
 • Сeтот е составен од
 • 2 ножа
 • 1 ноже за компир
 • 1 даска за сечење изработена од пластика260.00 ден 590.00 ден Во кошничкаСпореди

SOLINGEN Сет од 19 парчиња PIRNA 036409

0 %s од 5
(0)
 • 19 парчиња
 • За печење на колачи, мафини
 • силиконски калапи
 • тавче650.00 ден 960.00 ден Во кошничкаСпореди
VIVAX Инвертер клима уред ACP 12CH35AERI

VIVAX Инвертер клима уред ACP 12CH35AERI+

0 %s од 5
(0)
 • LED екран
 • Капацитет на ладење: 3,52 kW
 • Капацитет на греење: 3,81 kW
 • Циркулација на воздухот: 520 m3/h26,990.00 ден 34,500.00 ден Во кошничкаСпореди

Прикажување на еден производ