-32%

SOLINGEN Сет од 19 парчиња PIRNA 036409

  • 19 парчиња
  • За печење на колачи, мафини
  • силиконски калапи
  • тавче960.00 ден 650.00 ден

Спореди

Опис

  • Сет за моделирање за деца
  • 19 парчиња
  • За печење на колачи, мафини
  • силиконски калапи
  • тавче

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.