-12%

SENCOR Термобокал SWK 2200SS

– Капацитет 1.2 L
– Моќност: 2 150 W
– Централен 360° STRIX конектор (база)


Original price was: 1,340.00 ден.Current price is: 1,180.00 ден.

Спореди

Опис

  • Капацитет 1.2 L
  • Моќност: 2 150 W
  • Централен 360° STRIX конектор (база)
  • Двоен систем за осигурување од прегревање
  • Заклучување на капакот
  • Гаранција 2 години

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.