-12%

SENCOR Заварувач на фолија SVS 3010GY

– 1 вакумска ролна 20×200cm
– Димензии: 65×355×155mm
– Моќност: 110W
– Максимална ширина на ролна: 30 cm


5,270.00 ден 4,640.00 ден

Спореди

Опис

 • Чувајте ја храната свежа и зачувајте го квалитетот
 • Лесни и интинутивни контроли
 • Секој програм е активиран со притискање на едно копче
 • Две брзини на вакумирање
 • Вакумирање на сува и влажна храна
 • Цревце за вакумирање на кутии, шишиња итн.
 • 2 mm Air-tight заварување
 • Осигурач против презагревање
 • Компатибилна со повеќе видови на кеси
 • 5 вакумски кеси 20×30cm
 • 1 вакумска ролна 20×200cm
 • Димензии: 65×355×155mm
 • Моќност: 110W
 • Максимална ширина на ролна: 30 cm
 • Гаранција 2 години

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.