-39%

SAMSUNG Телевизор QE43QN90AATXXH Neo QLED 4K Ultra HD Smart

– Тип на екран: Neo QLED
– Димензија на екран: 43″/108cm
– Резолуција на екран: 4K (3840×2160)
– Quantum Processor Lite 4K


76,940.00 ден 46,900.00 ден

Спореди

Опис

 • Тип на екран: Neo QLED
 • Димензија на екран: 43″/108cm
 • Резолуција на екран: 4K (3840×2160)
 • Quantum Processor Lite 4K
 • PQI 3200
 • Тип на тјунер: DVB-T2/C/S2
 • Smart TV: Да, Smart Tizen
 • Quantum HDR, HLG, 4K Upscaling
 • Object Tracking Sound Lite, Dolby Vision
 • Google асистент, Alexa – виртуелен асистент, Bixby, Netflix, Apple Airplay
 • Приклучоци: Wi-Fi, HDMIx4, USBx2, Bluetooth, LAN, CI+, Оптички излез, Антена RF, Anynet+ (HDMI-CEC), eARC,CI slot
 • Боја: Црна
 • Гаранција: 2 години

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.