Други мали апарати подкатегории

Други мали апарати

-12% 1,670.00 ден 1,899.00 ден

BOMANN Апарат за палачинки CM 2221 CB

-12% 1,799.00 ден 2,050.00 ден

BOMANN Заварувач на фолија FS 1014

-12% 1,799.00 ден 2,050.00 ден

BOMANN Пица пан PP 1291CB

-12% 1,299.00 ден 1,475.00 ден

CLATRONIC Апарат за пуканки PM 3635

-12% 1,899.00 ден 2,150.00 ден

CLATRONIC Заварувач на фолија FS 3261

-17% CONTEC Безконтактен топломер TP500 2,499.00 ден 3,000.00 ден

CONTEC Безконтактен топломер TP500

-13% 3,690.00 ден 4,250.00 ден

GORENJE 5 во 1 Aqua Station K10BY

-13% 1,990.00 ден 2,290.00 ден

GORENJE Апарат за турско кафе TCM800E

-13% 2,790.00 ден 3,210.00 ден

GORENJE Ладна пареа H17BY

-13% 3,890.00 ден 4,480.00 ден

GORENJE Лепач на кеси VS120W

-13% 5,390.00 ден 6,199.00 ден

GORENJE Мултифункционален робот BFM900BY

-11% 3,990.00 ден 4,490.00 ден

ISKRA мултифунционален пекач HP-MT01

-14% 799.00 ден 930.00 ден

VIVAX Апарат за турско кафе CM-1000B

-14% 799.00 ден 930.00 ден

VIVAX Апарат за турско кафе CM-1000R

-17% VOX PK611 1,490.00 ден 1,790.00 ден

Апарат за палачинки VOX PK611

-14% Ледомат VIVAX IM-122T 8,990.00 ден 10,400.00 ден

Ледомат VIVAX IM-122T

-14% Ледомат VIVAX IM-123B 8,990.00 ден 10,400.00 ден

Ледомат VIVAX IM-123B

-13% 1,990.00 ден 2,300.00 ден

Рачен UV стерилизатор

1,670.00 ден 1,899.00 ден

BOMANN Апарат за палачинки CM 2221 CB

0 %s од 5
(0)
Шифра: 12533
 • Нелеплива надворешност
 • Прилагодлив термостат
 • Сијаличка индикатор
 • Сила : 900 WВо кошничкаСпореди
1,799.00 ден 2,050.00 ден

BOMANN Заварувач на фолија FS 1014

0 %s од 5
(0)
Шифра: 13668
 • Електронски апарат за запечатување на кеси
 • Јака пумпа за екстракција
 • Сила :100 W
 • Прозорче за надгледување на кертриџот со кеситеВо кошничкаСпореди
1,799.00 ден 2,050.00 ден

BOMANN Пица пан PP 1291CB

0 %s од 5
(0)
Шифра: 16819
 • Пица пан со дијаметар 38 см
 • Стаклен капак
 • Нелеплива надворешност
 • Сила: 1400 WПрочитај повеќеСпореди
1,299.00 ден 1,475.00 ден

CLATRONIC Апарат за пуканки PM 3635

0 %s од 5
(0)
Шифра: 16738

– Апарат за правење пуканки
– Отвор за полнење
– Боја бела
– Сила 1200 W


Во кошничкаСпореди
1,899.00 ден 2,150.00 ден

CLATRONIC Заварувач на фолија FS 3261

0 %s од 5
(0)
Шифра: Нема

– Електронски апарат за запечатување на кеси
– Лесна за употреба
– Вклучува и ролна од 3 м.
– Јака пумпа за екстракција


Во кошничкаСпореди
CONTEC Безконтактен топломер TP500 2,499.00 ден 3,000.00 ден

CONTEC Безконтактен топломер TP500

0 %s од 5
(0)
Шифра: Нема

– Прецизно мерење на температура со помош на инфрацрвен систем за детекција
– Брзо мерење на температура ≤ 1 секунда
– Лесен за употреба, со едно копче
– Безконтактен: се насочува кон челото на човекот без да се допира


Во кошничкаСпореди
3,690.00 ден 4,250.00 ден

GORENJE 5 во 1 Aqua Station K10BY

0 %s од 5
(0)
Шифра: 19444
 • Големина на садот: 1 l
 • Приклучна моќ: 800 W
 • Боја: Бела
 • Ротација 360°Во кошничкаСпореди
1,990.00 ден 2,290.00 ден

GORENJE Апарат за турско кафе TCM800E

0 %s од 5
(0)
Шифра: 18175
 • Големина на садот: 0,3 l
 • Лесно чистење
 • Гумени ногарки за стабилност
 • Куќиште: Пластика металВо кошничкаСпореди
2,790.00 ден 3,210.00 ден

GORENJE Ладна пареа H17BY

0 %s од 5
(0)
Шифра: 14349
 • Подобрена влажност во просторијата
 • Подобрен квалитет на воздухот
 • Капацитет на резервоарот: 1,7 l
 • Приклучна моќ: 30 WВо кошничкаСпореди
3,890.00 ден 4,480.00 ден

GORENJE Лепач на кеси VS120W

0 %s од 5
(0)
Шифра: 664340

– Извлекување на воздух: 9 L/min
– Максимална моќ на вакумирање: 750 mbar
– Моќност: 120 W
– Прегледен ЛЕД дисплеј


Во кошничкаСпореди
5,390.00 ден 6,199.00 ден

GORENJE Мултифункционален робот BFM900BY

0 %s од 5
(0)
Шифра: 12009
 • Едноставна подготовка на бебешка храна
 • Механичко управување
 • Додаток за готвење на пареа
 • Приклучна моќ: 900 WВо кошничкаСпореди
3,990.00 ден 4,490.00 ден

ISKRA мултифунционален пекач HP-MT01

0 %s од 5
(0)
Шифра: Нема

– Напон: 220-240 V ~ 50/60 Hz
– Моќност на котелот: 1400 W
– Волумен: 5 L


Во кошничкаСпореди
799.00 ден 930.00 ден

VIVAX Апарат за турско кафе CM-1000B

0 %s од 5
(0)
Шифра: 12536
 • Боја: крем
 • Големина на садот: 0,4 l
 • Приклучна моќ: 1000 W
 • Лесно чистењеВо кошничкаСпореди
799.00 ден 930.00 ден

VIVAX Апарат за турско кафе CM-1000R

0 %s од 5
(0)
Шифра: 12537
 • Боја: црвена
 • Големина на садот: 0,4 l
 • Приклучна моќ: 1000 W
 • Лесно чистењеВо кошничкаСпореди
VOX PK611 1,490.00 ден 1,790.00 ден

Апарат за палачинки VOX PK611

0 %s од 5
(0)
Шифра: Нема

Апарат за палачинки VOX PK611

– Моќ 1000W
– Дијаметар на грејна површина 31 cm
– Подесив термостат
– Нелеплива плоча


Во кошничкаСпореди
Апарат за турско кафе GORENJE TCM330 1,390.00 ден 1,590.00 ден

Апарат за турско кафе GORENJE TCM330

0 %s од 5
(0)
Шифра: 18173-1

– Големина на садот: 0,33 l
– Ротација 360°
– On/Off Копче
– Гумени ногарки за стабилност


Select optionsСпореди
Ледомат VIVAX IM-122T 8,990.00 ден 10,400.00 ден

Ледомат VIVAX IM-122T

0 %s од 5
(0)
Шифра: Нема

Ледомат VIVAX IM-122T
– големина на коцките лед S (small, мали) или L (large, големи)
– капацитет на садот за вода 2,4 l
– капацитетот на садот за лед 0.7 kg


Во кошничкаСпореди
Ледомат VIVAX IM-123B 8,990.00 ден 10,400.00 ден

Ледомат VIVAX IM-123B

0 %s од 5
(0)
Шифра: Нема

Ледомат VIVAX IM-123B

– големина на коцките лед S (small, мали) или L (large, големи)
– капацитет на садот за вода 2,4 l
– капацитетот на садот за лед 0.7 kg


Во кошничкаСпореди
1,990.00 ден 2,300.00 ден

Рачен UV стерилизатор

0 %s од 5
(0)
Шифра: Нема

Рачен UV стерилизатор
– Брзо скенирање од 10 секунди, убива до 99.99 од бактерии, вируси и микроорганизми
– Тежина 30 г.
– Тенок дизајн 1.3 cm
– Вградена 250mAh батерија, се полни за 30 минути, може да се полни до 100 пати


Во кошничкаСпореди

BOMANN Апарат за палачинки CM 2221 CB

0 %s од 5
(0)
Bomann
 • Нелеплива надворешност
 • Прилагодлив термостат
 • Сијаличка индикатор
 • Сила : 900 WШифра: 12533
1,670.00 ден 1,899.00 ден Во кошничкаСпореди

BOMANN Заварувач на фолија FS 1014

0 %s од 5
(0)
Bomann
 • Електронски апарат за запечатување на кеси
 • Јака пумпа за екстракција
 • Сила :100 W
 • Прозорче за надгледување на кертриџот со кеситеШифра: 13668
1,799.00 ден 2,050.00 ден Во кошничкаСпореди

BOMANN Пица пан PP 1291CB

0 %s од 5
(0)
Bomann
 • Пица пан со дијаметар 38 см
 • Стаклен капак
 • Нелеплива надворешност
 • Сила: 1400 WШифра: 16819
Достапност:

Нема на залиха

1,799.00 ден 2,050.00 ден Прочитај повеќеСпореди

CLATRONIC Апарат за пуканки PM 3635

0 %s од 5
(0)
Clatronic

– Апарат за правење пуканки
– Отвор за полнење
– Боја бела
– Сила 1200 W


Шифра: 16738
1,299.00 ден 1,475.00 ден Во кошничкаСпореди

CLATRONIC Заварувач на фолија FS 3261

0 %s од 5
(0)
Clatronic

– Електронски апарат за запечатување на кеси
– Лесна за употреба
– Вклучува и ролна од 3 м.
– Јака пумпа за екстракција


Шифра: Нема
1,899.00 ден 2,150.00 ден Во кошничкаСпореди
CONTEC Безконтактен топломер TP500

CONTEC Безконтактен топломер TP500

0 %s од 5
(0)

– Прецизно мерење на температура со помош на инфрацрвен систем за детекција
– Брзо мерење на температура ≤ 1 секунда
– Лесен за употреба, со едно копче
– Безконтактен: се насочува кон челото на човекот без да се допира


Шифра: Нема
2,499.00 ден 3,000.00 ден Во кошничкаСпореди

GORENJE 5 во 1 Aqua Station K10BY

0 %s од 5
(0)
Gorenje
 • Големина на садот: 1 l
 • Приклучна моќ: 800 W
 • Боја: Бела
 • Ротација 360°Шифра: 19444
3,690.00 ден 4,250.00 ден Во кошничкаСпореди

GORENJE Апарат за турско кафе TCM800E

0 %s од 5
(0)
Gorenje
 • Големина на садот: 0,3 l
 • Лесно чистење
 • Гумени ногарки за стабилност
 • Куќиште: Пластика металШифра: 18175
1,990.00 ден 2,290.00 ден Во кошничкаСпореди

GORENJE Ладна пареа H17BY

0 %s од 5
(0)
Gorenje
 • Подобрена влажност во просторијата
 • Подобрен квалитет на воздухот
 • Капацитет на резервоарот: 1,7 l
 • Приклучна моќ: 30 WШифра: 14349
2,790.00 ден 3,210.00 ден Во кошничкаСпореди

GORENJE Лепач на кеси VS120W

0 %s од 5
(0)
Gorenje

– Извлекување на воздух: 9 L/min
– Максимална моќ на вакумирање: 750 mbar
– Моќност: 120 W
– Прегледен ЛЕД дисплеј


Шифра: 664340
3,890.00 ден 4,480.00 ден Во кошничкаСпореди

GORENJE Мултифункционален робот BFM900BY

0 %s од 5
(0)
Gorenje
 • Едноставна подготовка на бебешка храна
 • Механичко управување
 • Додаток за готвење на пареа
 • Приклучна моќ: 900 WШифра: 12009
5,390.00 ден 6,199.00 ден Во кошничкаСпореди

ISKRA мултифунционален пекач HP-MT01

0 %s од 5
(0)
Iskra

– Напон: 220-240 V ~ 50/60 Hz
– Моќност на котелот: 1400 W
– Волумен: 5 L


Шифра: Нема
3,990.00 ден 4,490.00 ден Во кошничкаСпореди

VIVAX Апарат за турско кафе CM-1000B

0 %s од 5
(0)
VIVAX
 • Боја: крем
 • Големина на садот: 0,4 l
 • Приклучна моќ: 1000 W
 • Лесно чистењеШифра: 12536
799.00 ден 930.00 ден Во кошничкаСпореди

VIVAX Апарат за турско кафе CM-1000R

0 %s од 5
(0)
VIVAX
 • Боја: црвена
 • Големина на садот: 0,4 l
 • Приклучна моќ: 1000 W
 • Лесно чистењеШифра: 12537
799.00 ден 930.00 ден Во кошничкаСпореди
VOX PK611

Апарат за палачинки VOX PK611

0 %s од 5
(0)
vox

Апарат за палачинки VOX PK611

– Моќ 1000W
– Дијаметар на грејна површина 31 cm
– Подесив термостат
– Нелеплива плоча


Шифра: Нема
1,490.00 ден 1,790.00 ден Во кошничкаСпореди
Апарат за турско кафе GORENJE TCM330

Апарат за турско кафе GORENJE TCM330

0 %s од 5
(0)
Gorenje

– Големина на садот: 0,33 l
– Ротација 360°
– On/Off Копче
– Гумени ногарки за стабилност


Шифра: 18173-1
1,390.00 ден 1,590.00 ден Select optionsСпореди
Ледомат VIVAX IM-122T

Ледомат VIVAX IM-122T

0 %s од 5
(0)
VIVAX

Ледомат VIVAX IM-122T
– големина на коцките лед S (small, мали) или L (large, големи)
– капацитет на садот за вода 2,4 l
– капацитетот на садот за лед 0.7 kg


Шифра: Нема
8,990.00 ден 10,400.00 ден Во кошничкаСпореди
Ледомат VIVAX IM-123B

Ледомат VIVAX IM-123B

0 %s од 5
(0)
VIVAX

Ледомат VIVAX IM-123B

– големина на коцките лед S (small, мали) или L (large, големи)
– капацитет на садот за вода 2,4 l
– капацитетот на садот за лед 0.7 kg


Шифра: Нема
8,990.00 ден 10,400.00 ден Во кошничкаСпореди

Рачен UV стерилизатор

0 %s од 5
(0)

Рачен UV стерилизатор
– Брзо скенирање од 10 секунди, убива до 99.99 од бактерии, вируси и микроорганизми
– Тежина 30 г.
– Тенок дизајн 1.3 cm
– Вградена 250mAh батерија, се полни за 30 минути, може да се полни до 100 пати


Шифра: Нема
1,990.00 ден 2,300.00 ден Во кошничкаСпореди

BOMANN Апарат за палачинки CM 2221 CB

0 %s од 5
(0)
Bomann
 • Нелеплива надворешност
 • Прилагодлив термостат
 • Сијаличка индикатор
 • Сила : 900 W1,670.00 ден 1,899.00 ден Во кошничкаСпореди

BOMANN Заварувач на фолија FS 1014

0 %s од 5
(0)
Bomann
 • Електронски апарат за запечатување на кеси
 • Јака пумпа за екстракција
 • Сила :100 W
 • Прозорче за надгледување на кертриџот со кесите1,799.00 ден 2,050.00 ден Во кошничкаСпореди

BOMANN Пица пан PP 1291CB

0 %s од 5
(0)
Bomann
 • Пица пан со дијаметар 38 см
 • Стаклен капак
 • Нелеплива надворешност
 • Сила: 1400 WДостапност:

Нема на залиха

1,799.00 ден 2,050.00 ден Прочитај повеќеСпореди

CLATRONIC Апарат за пуканки PM 3635

0 %s од 5
(0)
Clatronic

– Апарат за правење пуканки
– Отвор за полнење
– Боја бела
– Сила 1200 W


1,299.00 ден 1,475.00 ден Во кошничкаСпореди

CLATRONIC Заварувач на фолија FS 3261

0 %s од 5
(0)
Clatronic

– Електронски апарат за запечатување на кеси
– Лесна за употреба
– Вклучува и ролна од 3 м.
– Јака пумпа за екстракција


1,899.00 ден 2,150.00 ден Во кошничкаСпореди
CONTEC Безконтактен топломер TP500

CONTEC Безконтактен топломер TP500

0 %s од 5
(0)

– Прецизно мерење на температура со помош на инфрацрвен систем за детекција
– Брзо мерење на температура ≤ 1 секунда
– Лесен за употреба, со едно копче
– Безконтактен: се насочува кон челото на човекот без да се допира


2,499.00 ден 3,000.00 ден Во кошничкаСпореди

GORENJE 5 во 1 Aqua Station K10BY

0 %s од 5
(0)
Gorenje
 • Големина на садот: 1 l
 • Приклучна моќ: 800 W
 • Боја: Бела
 • Ротација 360°3,690.00 ден 4,250.00 ден Во кошничкаСпореди

GORENJE Апарат за турско кафе TCM800E

0 %s од 5
(0)
Gorenje
 • Големина на садот: 0,3 l
 • Лесно чистење
 • Гумени ногарки за стабилност
 • Куќиште: Пластика метал1,990.00 ден 2,290.00 ден Во кошничкаСпореди

GORENJE Ладна пареа H17BY

0 %s од 5
(0)
Gorenje
 • Подобрена влажност во просторијата
 • Подобрен квалитет на воздухот
 • Капацитет на резервоарот: 1,7 l
 • Приклучна моќ: 30 W2,790.00 ден 3,210.00 ден Во кошничкаСпореди

GORENJE Лепач на кеси VS120W

0 %s од 5
(0)
Gorenje

– Извлекување на воздух: 9 L/min
– Максимална моќ на вакумирање: 750 mbar
– Моќност: 120 W
– Прегледен ЛЕД дисплеј


3,890.00 ден 4,480.00 ден Во кошничкаСпореди

GORENJE Мултифункционален робот BFM900BY

0 %s од 5
(0)
Gorenje
 • Едноставна подготовка на бебешка храна
 • Механичко управување
 • Додаток за готвење на пареа
 • Приклучна моќ: 900 W5,390.00 ден 6,199.00 ден Во кошничкаСпореди

ISKRA мултифунционален пекач HP-MT01

0 %s од 5
(0)
Iskra

– Напон: 220-240 V ~ 50/60 Hz
– Моќност на котелот: 1400 W
– Волумен: 5 L


3,990.00 ден 4,490.00 ден Во кошничкаСпореди

VIVAX Апарат за турско кафе CM-1000B

0 %s од 5
(0)
VIVAX
 • Боја: крем
 • Големина на садот: 0,4 l
 • Приклучна моќ: 1000 W
 • Лесно чистење799.00 ден 930.00 ден Во кошничкаСпореди

VIVAX Апарат за турско кафе CM-1000R

0 %s од 5
(0)
VIVAX
 • Боја: црвена
 • Големина на садот: 0,4 l
 • Приклучна моќ: 1000 W
 • Лесно чистење799.00 ден 930.00 ден Во кошничкаСпореди
VOX PK611

Апарат за палачинки VOX PK611

0 %s од 5
(0)
vox

Апарат за палачинки VOX PK611

– Моќ 1000W
– Дијаметар на грејна површина 31 cm
– Подесив термостат
– Нелеплива плоча


1,490.00 ден 1,790.00 ден Во кошничкаСпореди
Апарат за турско кафе GORENJE TCM330

Апарат за турско кафе GORENJE TCM330

0 %s од 5
(0)
Gorenje

– Големина на садот: 0,33 l
– Ротација 360°
– On/Off Копче
– Гумени ногарки за стабилност


1,390.00 ден 1,590.00 ден Select optionsСпореди
Ледомат VIVAX IM-122T

Ледомат VIVAX IM-122T

0 %s од 5
(0)
VIVAX

Ледомат VIVAX IM-122T
– големина на коцките лед S (small, мали) или L (large, големи)
– капацитет на садот за вода 2,4 l
– капацитетот на садот за лед 0.7 kg


8,990.00 ден 10,400.00 ден Во кошничкаСпореди
Ледомат VIVAX IM-123B

Ледомат VIVAX IM-123B

0 %s од 5
(0)
VIVAX

Ледомат VIVAX IM-123B

– големина на коцките лед S (small, мали) или L (large, големи)
– капацитет на садот за вода 2,4 l
– капацитетот на садот за лед 0.7 kg


8,990.00 ден 10,400.00 ден Во кошничкаСпореди

Рачен UV стерилизатор

0 %s од 5
(0)

Рачен UV стерилизатор
– Брзо скенирање од 10 секунди, убива до 99.99 од бактерии, вируси и микроорганизми
– Тежина 30 г.
– Тенок дизајн 1.3 cm
– Вградена 250mAh батерија, се полни за 30 минути, може да се полни до 100 пати


1,990.00 ден 2,300.00 ден Во кошничкаСпореди

BOMANN Апарат за палачинки CM 2221 CB

0 %s од 5
(0)
 • Нелеплива надворешност
 • Прилагодлив термостат
 • Сијаличка индикатор
 • Сила : 900 W1,670.00 ден 1,899.00 ден Во кошничкаСпореди

BOMANN Заварувач на фолија FS 1014

0 %s од 5
(0)
 • Електронски апарат за запечатување на кеси
 • Јака пумпа за екстракција
 • Сила :100 W
 • Прозорче за надгледување на кертриџот со кесите1,799.00 ден 2,050.00 ден Во кошничкаСпореди

BOMANN Пица пан PP 1291CB

0 %s од 5
(0)
 • Пица пан со дијаметар 38 см
 • Стаклен капак
 • Нелеплива надворешност
 • Сила: 1400 W1,799.00 ден 2,050.00 ден Прочитај повеќеСпореди

CLATRONIC Апарат за пуканки PM 3635

0 %s од 5
(0)

– Апарат за правење пуканки
– Отвор за полнење
– Боја бела
– Сила 1200 W


1,299.00 ден 1,475.00 ден Во кошничкаСпореди

CLATRONIC Заварувач на фолија FS 3261

0 %s од 5
(0)

– Електронски апарат за запечатување на кеси
– Лесна за употреба
– Вклучува и ролна од 3 м.
– Јака пумпа за екстракција


1,899.00 ден 2,150.00 ден Во кошничкаСпореди
CONTEC Безконтактен топломер TP500

CONTEC Безконтактен топломер TP500

0 %s од 5
(0)

– Прецизно мерење на температура со помош на инфрацрвен систем за детекција
– Брзо мерење на температура ≤ 1 секунда
– Лесен за употреба, со едно копче
– Безконтактен: се насочува кон челото на човекот без да се допира


2,499.00 ден 3,000.00 ден Во кошничкаСпореди

GORENJE 5 во 1 Aqua Station K10BY

0 %s од 5
(0)
 • Големина на садот: 1 l
 • Приклучна моќ: 800 W
 • Боја: Бела
 • Ротација 360°3,690.00 ден 4,250.00 ден Во кошничкаСпореди

GORENJE Апарат за турско кафе TCM800E

0 %s од 5
(0)
 • Големина на садот: 0,3 l
 • Лесно чистење
 • Гумени ногарки за стабилност
 • Куќиште: Пластика метал1,990.00 ден 2,290.00 ден Во кошничкаСпореди

GORENJE Ладна пареа H17BY

0 %s од 5
(0)
 • Подобрена влажност во просторијата
 • Подобрен квалитет на воздухот
 • Капацитет на резервоарот: 1,7 l
 • Приклучна моќ: 30 W2,790.00 ден 3,210.00 ден Во кошничкаСпореди

GORENJE Лепач на кеси VS120W

0 %s од 5
(0)

– Извлекување на воздух: 9 L/min
– Максимална моќ на вакумирање: 750 mbar
– Моќност: 120 W
– Прегледен ЛЕД дисплеј


3,890.00 ден 4,480.00 ден Во кошничкаСпореди

GORENJE Мултифункционален робот BFM900BY

0 %s од 5
(0)
 • Едноставна подготовка на бебешка храна
 • Механичко управување
 • Додаток за готвење на пареа
 • Приклучна моќ: 900 W5,390.00 ден 6,199.00 ден Во кошничкаСпореди

ISKRA мултифунционален пекач HP-MT01

0 %s од 5
(0)

– Напон: 220-240 V ~ 50/60 Hz
– Моќност на котелот: 1400 W
– Волумен: 5 L


3,990.00 ден 4,490.00 ден Во кошничкаСпореди

VIVAX Апарат за турско кафе CM-1000B

0 %s од 5
(0)
 • Боја: крем
 • Големина на садот: 0,4 l
 • Приклучна моќ: 1000 W
 • Лесно чистење799.00 ден 930.00 ден Во кошничкаСпореди

VIVAX Апарат за турско кафе CM-1000R

0 %s од 5
(0)
 • Боја: црвена
 • Големина на садот: 0,4 l
 • Приклучна моќ: 1000 W
 • Лесно чистење799.00 ден 930.00 ден Во кошничкаСпореди
VOX PK611

Апарат за палачинки VOX PK611

0 %s од 5
(0)

Апарат за палачинки VOX PK611

– Моќ 1000W
– Дијаметар на грејна површина 31 cm
– Подесив термостат
– Нелеплива плоча


1,490.00 ден 1,790.00 ден Во кошничкаСпореди
Апарат за турско кафе GORENJE TCM330

Апарат за турско кафе GORENJE TCM330

0 %s од 5
(0)

– Големина на садот: 0,33 l
– Ротација 360°
– On/Off Копче
– Гумени ногарки за стабилност


1,390.00 ден 1,590.00 ден Select optionsСпореди
Ледомат VIVAX IM-122T

Ледомат VIVAX IM-122T

0 %s од 5
(0)

Ледомат VIVAX IM-122T
– големина на коцките лед S (small, мали) или L (large, големи)
– капацитет на садот за вода 2,4 l
– капацитетот на садот за лед 0.7 kg


8,990.00 ден 10,400.00 ден Во кошничкаСпореди
Ледомат VIVAX IM-123B

Ледомат VIVAX IM-123B

0 %s од 5
(0)

Ледомат VIVAX IM-123B

– големина на коцките лед S (small, мали) или L (large, големи)
– капацитет на садот за вода 2,4 l
– капацитетот на садот за лед 0.7 kg


8,990.00 ден 10,400.00 ден Во кошничкаСпореди

Рачен UV стерилизатор

0 %s од 5
(0)

Рачен UV стерилизатор
– Брзо скенирање од 10 секунди, убива до 99.99 од бактерии, вируси и микроорганизми
– Тежина 30 г.
– Тенок дизајн 1.3 cm
– Вградена 250mAh батерија, се полни за 30 минути, може да се полни до 100 пати


1,990.00 ден 2,300.00 ден Во кошничкаСпореди

Прикажување на еден резултат