Телефони & аксесоари подкатегории

Телефони & аксесоари

-10% 46,260.00 ден 51,400.00 ден

APPLE Мобилен телефон iPhone 11

-10% 68,310.00 ден 75,900.00 ден

APPLE Мобилен телефон iPhone 13 Midnight

-13% 340.00 ден 390.00 ден

HAMA Футрола H 135031

-13% 340.00 ден 390.00 ден

HAMA Футрола H 135032

-13% 340.00 ден 390.00 ден

HAMA Футрола H 135035

-11% 340.00 ден 380.00 ден

HAMA Футрола H 135038

-10% 19,620.00 ден 21,800.00 ден

HUAWEI Мобилен телефон Nova 8i

-10% 32,400.00 ден 36,000.00 ден

HUAWEI Мобилен телефон Nova 9

-22% 690.00 ден 890.00 ден

MSI Батерија POWER BANK TRESOR 7500

-10% 13,860.00 ден 15,400.00 ден

SAMSUNG Мобилен телефон A12

-7% 27,900.00 ден 30,000.00 ден

SAMSUNG Мобилен телефон A52s

-10% 11,610.00 ден 12,900.00 ден

SAMSUNG Мобилен телефон Galaxy A03s

-10% 42,740.00 ден 47,490.00 ден

SAMSUNG Мобилен телефон Galaxy S20FE

-10% 58,770.00 ден 65,300.00 ден

SAMSUNG Мобилен телефон Galaxy S21 FE 5G

-10% 75,600.00 ден 84,000.00 ден

SAMSUNG Мобилен телефон Galaxy Z Flip 3

-10% 132,300.00 ден 147,000.00 ден

SAMSUNG Мобилен телефон Galaxy Z Fold 3

-10% 77,400.00 ден 86,000.00 ден

SAMSUNG Мобилен телефон S21 Ultra

-13% 18,499.00 ден 21,290.00 ден

SAMSUNG Смарт часовник Galaxy 42mm BT (Rose Gold) SM-R810NZDASEE

-13% 18,499.00 ден 21,290.00 ден

SAMSUNG Смарт часовник Galaxy 42mm SM-R810NZKASEE

-13% 19,999.00 ден 22,999.00 ден

SAMSUNG Смарт часовник Galaxy 46mm BT SM-R800NZSASEE

46,260.00 ден 51,400.00 ден

APPLE Мобилен телефон iPhone 11

0 %s од 5
(0)
Шифра: Нема

– iOS iOS 13, upgradable to iOS 13.1.2
– Екран:6.1″ Liquid Retina IPS
– Резолуција:828 x 1792 pixels
– Embedded M11 motion coprocessor


Во кошничкаСпореди
68,310.00 ден 75,900.00 ден

APPLE Мобилен телефон iPhone 13 Midnight

0 %s од 5
(0)
Шифра: Нема

– iOS 15
– IP68 водоотпорен ( до 6м за 30 мин)
– Екран:6.1″ Super Retina XDR OLED – HDR
– Резолуција:2532‑by‑1170 pixels


Во кошничкаСпореди
340.00 ден 390.00 ден

HAMA Футрола H 135031

0 %s од 5
(0)
Шифра: 14345
 • Боја: црна
 • Заштитна фолија
 • Заштитна маска
 • За Apple iPhone 6/6sВо кошничкаСпореди
340.00 ден 390.00 ден

HAMA Футрола H 135032

0 %s од 5
(0)
Шифра: 14346
 • Боја: бела
 • Заштитна фолија
 • Заштитна маска
 • За Apple iPhone 6/6sВо кошничкаСпореди
340.00 ден 390.00 ден

HAMA Футрола H 135035

0 %s од 5
(0)
Шифра: 14347
 • Боја: жолта
 • Заштитна фолија
 • Заштитна маска
 • За Apple iPhone 6/6sВо кошничкаСпореди
340.00 ден 380.00 ден

HAMA Футрола H 135038

0 %s од 5
(0)
Шифра: 14348
 • Боја: силвер
 • Заштитна фолија
 • Заштитна маска
 • За Apple iPhone 6/6sВо кошничкаСпореди
19,620.00 ден 21,800.00 ден

HUAWEI Мобилен телефон Nova 8i

0 %s од 5
(0)
Шифра: Нема

– Android 10
– Екран:6.67″ (1080 x 2376)
– Qualcomm SM6115 Snapdragon 662 (11 nm)
– CPU:Octa-core (4×2.0 GHz Kryo 260 Gold & 4×1.8 GHz Kryo 260 Silver)


Во кошничкаСпореди
32,400.00 ден 36,000.00 ден

HUAWEI Мобилен телефон Nova 9

0 %s од 5
(0)
Шифра: Нема

– Android 10
– Екран:6.57″ (1080 x 2340) OLED, 1B colors, 120Hz
– Qualcomm SM7325 Snapdragon 778G 4G (6 nm)
– CPU:Octa-core (4×2.4 GHz Kryo 670 & 4×1.8 GHz Kryo 670)


Во кошничкаСпореди
690.00 ден 890.00 ден

MSI Батерија POWER BANK TRESOR 7500

0 %s од 5
(0)
Шифра: Нема

– 4 LED индикатори;
– On / Off прекинувач;
– 500 циклуси на полнење;
– траење на батерија: 6 месеци без полнење


Во кошничкаСпореди
13,860.00 ден 15,400.00 ден

SAMSUNG Мобилен телефон A12

0 %s од 5
(0)
Шифра: Нема

– Android 10
– Екран:6.5″ (720 x 1600) HD+
– Chipset:Mediatek MT6765 Helio P35 (12nm)
– CPU:Octa-core (4×2.35 GHz Cortex-A53 & 4×1.8 GHz Cortex-A53)


Во кошничкаСпореди
27,900.00 ден 30,000.00 ден

SAMSUNG Мобилен телефон A52s

0 %s од 5
(0)
Шифра: Нема

– Android 11, One UI 3.1
– Eкран:6.5″(1080 x 2400) Super AMOLED
– Водоотпорен IP67 ( од 1m за 30 mins)
– Corning Gorilla Glass 5


Во кошничкаСпореди
11,610.00 ден 12,900.00 ден

SAMSUNG Мобилен телефон Galaxy A03s

0 %s од 5
(0)
Шифра: Нема

– Android 11, One UI 3.1
– Екран:6.5″ (720 x 1600) HD+
– Chipset:MediaTek MT6765 Helio P35 (12nm)
– CPU:Octa-core (4×2.35 GHz Cortex-A53 & 4×1.8 GHz Cortex-A53)


Во кошничкаСпореди
42,740.00 ден 47,490.00 ден

SAMSUNG Мобилен телефон Galaxy S20FE

0 %s од 5
(0)
Шифра: Нема

– Android 10, One UI 2.5
– Екран 6.5″ (1080 x 2400) Super AMOLED
– GPU:Mali-G77 MP11
– Octa-core (2GHz & 2.73GHz )


Во кошничкаСпореди
58,770.00 ден 65,300.00 ден

SAMSUNG Мобилен телефон Galaxy S21 FE 5G

0 %s од 5
(0)
Шифра: Нема

– Android 12, One UI 4
– IP68 водоотпорна (1.5m за 30 мин)
– Corning Gorilla Glass Victus
– Екран 6.4″ (2340 x 1080) FHD + Dynamic AMOLED 2X, 120Hz


Во кошничкаСпореди
75,600.00 ден 84,000.00 ден

SAMSUNG Мобилен телефон Galaxy Z Flip 3

0 %s од 5
(0)
Шифра: Нема

– Android 11, One UI 3.5
– Екран 6.7″ (2640 x 1080) FHD+ Dynamic AMOLED 2x, 120Hz
– Corning Gorilla Glass Victus
– IPx8 водоотпорен


Во кошничкаСпореди
132,300.00 ден 147,000.00 ден

SAMSUNG Мобилен телефон Galaxy Z Fold 3

0 %s од 5
(0)
Шифра: Нема

– Android 11, One UI 3.5
– Екран 7.6″ (2208 x 1768) Dynamic AMOLED 2X, 120Hz, HDR10+
– Infinity Flex екран
– Gorilla Glass Victus (преден/заден)


Во кошничкаСпореди
77,400.00 ден 86,000.00 ден

SAMSUNG Мобилен телефон S21 Ultra

0 %s од 5
(0)
Шифра: Нема

– Android 11, One UI 3.1
– Network:GSM / CDMA / HSPA / EVDO / LTE / 5G
– IP68 водоотпорна (1.5m за 30 мин)
– Corning Gorilla Glass Victus


Во кошничкаСпореди
18,499.00 ден 21,290.00 ден

SAMSUNG Смарт часовник Galaxy 42mm BT (Rose Gold) SM-R810NZDASEE

0 %s од 5
(0)
Шифра: 02411494

– 1.2″ 360x360ppi Super Amoled дисплеј
– CPU Dual-Core 1.15Ghz; 0.75GB Ram
– 4GB Внатрешна меморија


Во кошничкаСпореди
18,499.00 ден 21,290.00 ден

SAMSUNG Смарт часовник Galaxy 42mm SM-R810NZKASEE

0 %s од 5
(0)
Шифра: 02411495

– Дисплеј 1,2инч
– Bluetooth 5.0
– Bатерија 270mAh
– Процесор Dual-Core


Во кошничкаСпореди
19,999.00 ден 22,999.00 ден

SAMSUNG Смарт часовник Galaxy 46mm BT SM-R800NZSASEE

0 %s од 5
(0)
Шифра: 02411493

– Резолуција 360 x 360
– Dual-Core 1.15 GHz
– Интерна меморија 4 GB
– RAM меморија 750 MB


Во кошничкаСпореди

APPLE Мобилен телефон iPhone 11

0 %s од 5
(0)
Apple

– iOS iOS 13, upgradable to iOS 13.1.2
– Екран:6.1″ Liquid Retina IPS
– Резолуција:828 x 1792 pixels
– Embedded M11 motion coprocessor


Шифра: Нема
46,260.00 ден 51,400.00 ден Во кошничкаСпореди

APPLE Мобилен телефон iPhone 13 Midnight

0 %s од 5
(0)
Apple

– iOS 15
– IP68 водоотпорен ( до 6м за 30 мин)
– Екран:6.1″ Super Retina XDR OLED – HDR
– Резолуција:2532‑by‑1170 pixels


Шифра: Нема
68,310.00 ден 75,900.00 ден Во кошничкаСпореди

HAMA Футрола H 135031

0 %s од 5
(0)
hama
 • Боја: црна
 • Заштитна фолија
 • Заштитна маска
 • За Apple iPhone 6/6sШифра: 14345
340.00 ден 390.00 ден Во кошничкаСпореди

HAMA Футрола H 135032

0 %s од 5
(0)
hama
 • Боја: бела
 • Заштитна фолија
 • Заштитна маска
 • За Apple iPhone 6/6sШифра: 14346
340.00 ден 390.00 ден Во кошничкаСпореди

HAMA Футрола H 135035

0 %s од 5
(0)
hama
 • Боја: жолта
 • Заштитна фолија
 • Заштитна маска
 • За Apple iPhone 6/6sШифра: 14347
340.00 ден 390.00 ден Во кошничкаСпореди

HAMA Футрола H 135038

0 %s од 5
(0)
hama
 • Боја: силвер
 • Заштитна фолија
 • Заштитна маска
 • За Apple iPhone 6/6sШифра: 14348
340.00 ден 380.00 ден Во кошничкаСпореди

HUAWEI Мобилен телефон Nova 8i

0 %s од 5
(0)
Huawei

– Android 10
– Екран:6.67″ (1080 x 2376)
– Qualcomm SM6115 Snapdragon 662 (11 nm)
– CPU:Octa-core (4×2.0 GHz Kryo 260 Gold & 4×1.8 GHz Kryo 260 Silver)


Шифра: Нема
19,620.00 ден 21,800.00 ден Во кошничкаСпореди

HUAWEI Мобилен телефон Nova 9

0 %s од 5
(0)
Huawei

– Android 10
– Екран:6.57″ (1080 x 2340) OLED, 1B colors, 120Hz
– Qualcomm SM7325 Snapdragon 778G 4G (6 nm)
– CPU:Octa-core (4×2.4 GHz Kryo 670 & 4×1.8 GHz Kryo 670)


Шифра: Нема
32,400.00 ден 36,000.00 ден Во кошничкаСпореди

MSI Батерија POWER BANK TRESOR 7500

0 %s од 5
(0)
MS ENERGY

– 4 LED индикатори;
– On / Off прекинувач;
– 500 циклуси на полнење;
– траење на батерија: 6 месеци без полнење


Шифра: Нема
690.00 ден 890.00 ден Во кошничкаСпореди

SAMSUNG Мобилен телефон A12

0 %s од 5
(0)
Samsung

– Android 10
– Екран:6.5″ (720 x 1600) HD+
– Chipset:Mediatek MT6765 Helio P35 (12nm)
– CPU:Octa-core (4×2.35 GHz Cortex-A53 & 4×1.8 GHz Cortex-A53)


Шифра: Нема
13,860.00 ден 15,400.00 ден Во кошничкаСпореди

SAMSUNG Мобилен телефон A52s

0 %s од 5
(0)
Samsung

– Android 11, One UI 3.1
– Eкран:6.5″(1080 x 2400) Super AMOLED
– Водоотпорен IP67 ( од 1m за 30 mins)
– Corning Gorilla Glass 5


Шифра: Нема
27,900.00 ден 30,000.00 ден Во кошничкаСпореди

SAMSUNG Мобилен телефон Galaxy A03s

0 %s од 5
(0)
Samsung

– Android 11, One UI 3.1
– Екран:6.5″ (720 x 1600) HD+
– Chipset:MediaTek MT6765 Helio P35 (12nm)
– CPU:Octa-core (4×2.35 GHz Cortex-A53 & 4×1.8 GHz Cortex-A53)


Шифра: Нема
11,610.00 ден 12,900.00 ден Во кошничкаСпореди

SAMSUNG Мобилен телефон Galaxy S20FE

0 %s од 5
(0)
Samsung

– Android 10, One UI 2.5
– Екран 6.5″ (1080 x 2400) Super AMOLED
– GPU:Mali-G77 MP11
– Octa-core (2GHz & 2.73GHz )


Шифра: Нема
42,740.00 ден 47,490.00 ден Во кошничкаСпореди

SAMSUNG Мобилен телефон Galaxy S21 FE 5G

0 %s од 5
(0)
Samsung

– Android 12, One UI 4
– IP68 водоотпорна (1.5m за 30 мин)
– Corning Gorilla Glass Victus
– Екран 6.4″ (2340 x 1080) FHD + Dynamic AMOLED 2X, 120Hz


Шифра: Нема
58,770.00 ден 65,300.00 ден Во кошничкаСпореди

SAMSUNG Мобилен телефон Galaxy Z Flip 3

0 %s од 5
(0)
Samsung

– Android 11, One UI 3.5
– Екран 6.7″ (2640 x 1080) FHD+ Dynamic AMOLED 2x, 120Hz
– Corning Gorilla Glass Victus
– IPx8 водоотпорен


Шифра: Нема
75,600.00 ден 84,000.00 ден Во кошничкаСпореди

SAMSUNG Мобилен телефон Galaxy Z Fold 3

0 %s од 5
(0)
Samsung

– Android 11, One UI 3.5
– Екран 7.6″ (2208 x 1768) Dynamic AMOLED 2X, 120Hz, HDR10+
– Infinity Flex екран
– Gorilla Glass Victus (преден/заден)


Шифра: Нема
132,300.00 ден 147,000.00 ден Во кошничкаСпореди

SAMSUNG Мобилен телефон S21 Ultra

0 %s од 5
(0)
Samsung

– Android 11, One UI 3.1
– Network:GSM / CDMA / HSPA / EVDO / LTE / 5G
– IP68 водоотпорна (1.5m за 30 мин)
– Corning Gorilla Glass Victus


Шифра: Нема
77,400.00 ден 86,000.00 ден Во кошничкаСпореди

SAMSUNG Смарт часовник Galaxy 42mm BT (Rose Gold) SM-R810NZDASEE

0 %s од 5
(0)
Samsung

– 1.2″ 360x360ppi Super Amoled дисплеј
– CPU Dual-Core 1.15Ghz; 0.75GB Ram
– 4GB Внатрешна меморија


Шифра: 02411494
18,499.00 ден 21,290.00 ден Во кошничкаСпореди

SAMSUNG Смарт часовник Galaxy 42mm SM-R810NZKASEE

0 %s од 5
(0)
Samsung

– Дисплеј 1,2инч
– Bluetooth 5.0
– Bатерија 270mAh
– Процесор Dual-Core


Шифра: 02411495
18,499.00 ден 21,290.00 ден Во кошничкаСпореди

SAMSUNG Смарт часовник Galaxy 46mm BT SM-R800NZSASEE

0 %s од 5
(0)
Samsung

– Резолуција 360 x 360
– Dual-Core 1.15 GHz
– Интерна меморија 4 GB
– RAM меморија 750 MB


Шифра: 02411493
19,999.00 ден 22,999.00 ден Во кошничкаСпореди

APPLE Мобилен телефон iPhone 11

0 %s од 5
(0)
Apple

– iOS iOS 13, upgradable to iOS 13.1.2
– Екран:6.1″ Liquid Retina IPS
– Резолуција:828 x 1792 pixels
– Embedded M11 motion coprocessor


46,260.00 ден 51,400.00 ден Во кошничкаСпореди

APPLE Мобилен телефон iPhone 13 Midnight

0 %s од 5
(0)
Apple

– iOS 15
– IP68 водоотпорен ( до 6м за 30 мин)
– Екран:6.1″ Super Retina XDR OLED – HDR
– Резолуција:2532‑by‑1170 pixels


68,310.00 ден 75,900.00 ден Во кошничкаСпореди

HAMA Футрола H 135031

0 %s од 5
(0)
hama
 • Боја: црна
 • Заштитна фолија
 • Заштитна маска
 • За Apple iPhone 6/6s340.00 ден 390.00 ден Во кошничкаСпореди

HAMA Футрола H 135032

0 %s од 5
(0)
hama
 • Боја: бела
 • Заштитна фолија
 • Заштитна маска
 • За Apple iPhone 6/6s340.00 ден 390.00 ден Во кошничкаСпореди

HAMA Футрола H 135035

0 %s од 5
(0)
hama
 • Боја: жолта
 • Заштитна фолија
 • Заштитна маска
 • За Apple iPhone 6/6s340.00 ден 390.00 ден Во кошничкаСпореди

HAMA Футрола H 135038

0 %s од 5
(0)
hama
 • Боја: силвер
 • Заштитна фолија
 • Заштитна маска
 • За Apple iPhone 6/6s340.00 ден 380.00 ден Во кошничкаСпореди

HUAWEI Мобилен телефон Nova 8i

0 %s од 5
(0)
Huawei

– Android 10
– Екран:6.67″ (1080 x 2376)
– Qualcomm SM6115 Snapdragon 662 (11 nm)
– CPU:Octa-core (4×2.0 GHz Kryo 260 Gold & 4×1.8 GHz Kryo 260 Silver)


19,620.00 ден 21,800.00 ден Во кошничкаСпореди

HUAWEI Мобилен телефон Nova 9

0 %s од 5
(0)
Huawei

– Android 10
– Екран:6.57″ (1080 x 2340) OLED, 1B colors, 120Hz
– Qualcomm SM7325 Snapdragon 778G 4G (6 nm)
– CPU:Octa-core (4×2.4 GHz Kryo 670 & 4×1.8 GHz Kryo 670)


32,400.00 ден 36,000.00 ден Во кошничкаСпореди

MSI Батерија POWER BANK TRESOR 7500

0 %s од 5
(0)
MS ENERGY

– 4 LED индикатори;
– On / Off прекинувач;
– 500 циклуси на полнење;
– траење на батерија: 6 месеци без полнење


690.00 ден 890.00 ден Во кошничкаСпореди

SAMSUNG Мобилен телефон A12

0 %s од 5
(0)
Samsung

– Android 10
– Екран:6.5″ (720 x 1600) HD+
– Chipset:Mediatek MT6765 Helio P35 (12nm)
– CPU:Octa-core (4×2.35 GHz Cortex-A53 & 4×1.8 GHz Cortex-A53)


13,860.00 ден 15,400.00 ден Во кошничкаСпореди

SAMSUNG Мобилен телефон A52s

0 %s од 5
(0)
Samsung

– Android 11, One UI 3.1
– Eкран:6.5″(1080 x 2400) Super AMOLED
– Водоотпорен IP67 ( од 1m за 30 mins)
– Corning Gorilla Glass 5


27,900.00 ден 30,000.00 ден Во кошничкаСпореди

SAMSUNG Мобилен телефон Galaxy A03s

0 %s од 5
(0)
Samsung

– Android 11, One UI 3.1
– Екран:6.5″ (720 x 1600) HD+
– Chipset:MediaTek MT6765 Helio P35 (12nm)
– CPU:Octa-core (4×2.35 GHz Cortex-A53 & 4×1.8 GHz Cortex-A53)


11,610.00 ден 12,900.00 ден Во кошничкаСпореди

SAMSUNG Мобилен телефон Galaxy S20FE

0 %s од 5
(0)
Samsung

– Android 10, One UI 2.5
– Екран 6.5″ (1080 x 2400) Super AMOLED
– GPU:Mali-G77 MP11
– Octa-core (2GHz & 2.73GHz )


42,740.00 ден 47,490.00 ден Во кошничкаСпореди

SAMSUNG Мобилен телефон Galaxy S21 FE 5G

0 %s од 5
(0)
Samsung

– Android 12, One UI 4
– IP68 водоотпорна (1.5m за 30 мин)
– Corning Gorilla Glass Victus
– Екран 6.4″ (2340 x 1080) FHD + Dynamic AMOLED 2X, 120Hz


58,770.00 ден 65,300.00 ден Во кошничкаСпореди

SAMSUNG Мобилен телефон Galaxy Z Flip 3

0 %s од 5
(0)
Samsung

– Android 11, One UI 3.5
– Екран 6.7″ (2640 x 1080) FHD+ Dynamic AMOLED 2x, 120Hz
– Corning Gorilla Glass Victus
– IPx8 водоотпорен


75,600.00 ден 84,000.00 ден Во кошничкаСпореди

SAMSUNG Мобилен телефон Galaxy Z Fold 3

0 %s од 5
(0)
Samsung

– Android 11, One UI 3.5
– Екран 7.6″ (2208 x 1768) Dynamic AMOLED 2X, 120Hz, HDR10+
– Infinity Flex екран
– Gorilla Glass Victus (преден/заден)


132,300.00 ден 147,000.00 ден Во кошничкаСпореди

SAMSUNG Мобилен телефон S21 Ultra

0 %s од 5
(0)
Samsung

– Android 11, One UI 3.1
– Network:GSM / CDMA / HSPA / EVDO / LTE / 5G
– IP68 водоотпорна (1.5m за 30 мин)
– Corning Gorilla Glass Victus


77,400.00 ден 86,000.00 ден Во кошничкаСпореди

SAMSUNG Смарт часовник Galaxy 42mm BT (Rose Gold) SM-R810NZDASEE

0 %s од 5
(0)
Samsung

– 1.2″ 360x360ppi Super Amoled дисплеј
– CPU Dual-Core 1.15Ghz; 0.75GB Ram
– 4GB Внатрешна меморија


18,499.00 ден 21,290.00 ден Во кошничкаСпореди

SAMSUNG Смарт часовник Galaxy 42mm SM-R810NZKASEE

0 %s од 5
(0)
Samsung

– Дисплеј 1,2инч
– Bluetooth 5.0
– Bатерија 270mAh
– Процесор Dual-Core


18,499.00 ден 21,290.00 ден Во кошничкаСпореди

SAMSUNG Смарт часовник Galaxy 46mm BT SM-R800NZSASEE

0 %s од 5
(0)
Samsung

– Резолуција 360 x 360
– Dual-Core 1.15 GHz
– Интерна меморија 4 GB
– RAM меморија 750 MB


19,999.00 ден 22,999.00 ден Во кошничкаСпореди

APPLE Мобилен телефон iPhone 11

0 %s од 5
(0)

– iOS iOS 13, upgradable to iOS 13.1.2
– Екран:6.1″ Liquid Retina IPS
– Резолуција:828 x 1792 pixels
– Embedded M11 motion coprocessor


46,260.00 ден 51,400.00 ден Во кошничкаСпореди

APPLE Мобилен телефон iPhone 13 Midnight

0 %s од 5
(0)

– iOS 15
– IP68 водоотпорен ( до 6м за 30 мин)
– Екран:6.1″ Super Retina XDR OLED – HDR
– Резолуција:2532‑by‑1170 pixels


68,310.00 ден 75,900.00 ден Во кошничкаСпореди

HAMA Футрола H 135031

0 %s од 5
(0)
 • Боја: црна
 • Заштитна фолија
 • Заштитна маска
 • За Apple iPhone 6/6s340.00 ден 390.00 ден Во кошничкаСпореди

HAMA Футрола H 135032

0 %s од 5
(0)
 • Боја: бела
 • Заштитна фолија
 • Заштитна маска
 • За Apple iPhone 6/6s340.00 ден 390.00 ден Во кошничкаСпореди

HAMA Футрола H 135035

0 %s од 5
(0)
 • Боја: жолта
 • Заштитна фолија
 • Заштитна маска
 • За Apple iPhone 6/6s340.00 ден 390.00 ден Во кошничкаСпореди

HAMA Футрола H 135038

0 %s од 5
(0)
 • Боја: силвер
 • Заштитна фолија
 • Заштитна маска
 • За Apple iPhone 6/6s340.00 ден 380.00 ден Во кошничкаСпореди

HUAWEI Мобилен телефон Nova 8i

0 %s од 5
(0)

– Android 10
– Екран:6.67″ (1080 x 2376)
– Qualcomm SM6115 Snapdragon 662 (11 nm)
– CPU:Octa-core (4×2.0 GHz Kryo 260 Gold & 4×1.8 GHz Kryo 260 Silver)


19,620.00 ден 21,800.00 ден Во кошничкаСпореди

HUAWEI Мобилен телефон Nova 9

0 %s од 5
(0)

– Android 10
– Екран:6.57″ (1080 x 2340) OLED, 1B colors, 120Hz
– Qualcomm SM7325 Snapdragon 778G 4G (6 nm)
– CPU:Octa-core (4×2.4 GHz Kryo 670 & 4×1.8 GHz Kryo 670)


32,400.00 ден 36,000.00 ден Во кошничкаСпореди

MSI Батерија POWER BANK TRESOR 7500

0 %s од 5
(0)

– 4 LED индикатори;
– On / Off прекинувач;
– 500 циклуси на полнење;
– траење на батерија: 6 месеци без полнење


690.00 ден 890.00 ден Во кошничкаСпореди

SAMSUNG Мобилен телефон A12

0 %s од 5
(0)

– Android 10
– Екран:6.5″ (720 x 1600) HD+
– Chipset:Mediatek MT6765 Helio P35 (12nm)
– CPU:Octa-core (4×2.35 GHz Cortex-A53 & 4×1.8 GHz Cortex-A53)


13,860.00 ден 15,400.00 ден Во кошничкаСпореди

SAMSUNG Мобилен телефон A52s

0 %s од 5
(0)

– Android 11, One UI 3.1
– Eкран:6.5″(1080 x 2400) Super AMOLED
– Водоотпорен IP67 ( од 1m за 30 mins)
– Corning Gorilla Glass 5


27,900.00 ден 30,000.00 ден Во кошничкаСпореди

SAMSUNG Мобилен телефон Galaxy A03s

0 %s од 5
(0)

– Android 11, One UI 3.1
– Екран:6.5″ (720 x 1600) HD+
– Chipset:MediaTek MT6765 Helio P35 (12nm)
– CPU:Octa-core (4×2.35 GHz Cortex-A53 & 4×1.8 GHz Cortex-A53)


11,610.00 ден 12,900.00 ден Во кошничкаСпореди

SAMSUNG Мобилен телефон Galaxy S20FE

0 %s од 5
(0)

– Android 10, One UI 2.5
– Екран 6.5″ (1080 x 2400) Super AMOLED
– GPU:Mali-G77 MP11
– Octa-core (2GHz & 2.73GHz )


42,740.00 ден 47,490.00 ден Во кошничкаСпореди

SAMSUNG Мобилен телефон Galaxy S21 FE 5G

0 %s од 5
(0)

– Android 12, One UI 4
– IP68 водоотпорна (1.5m за 30 мин)
– Corning Gorilla Glass Victus
– Екран 6.4″ (2340 x 1080) FHD + Dynamic AMOLED 2X, 120Hz


58,770.00 ден 65,300.00 ден Во кошничкаСпореди

SAMSUNG Мобилен телефон Galaxy Z Flip 3

0 %s од 5
(0)

– Android 11, One UI 3.5
– Екран 6.7″ (2640 x 1080) FHD+ Dynamic AMOLED 2x, 120Hz
– Corning Gorilla Glass Victus
– IPx8 водоотпорен


75,600.00 ден 84,000.00 ден Во кошничкаСпореди

SAMSUNG Мобилен телефон Galaxy Z Fold 3

0 %s од 5
(0)

– Android 11, One UI 3.5
– Екран 7.6″ (2208 x 1768) Dynamic AMOLED 2X, 120Hz, HDR10+
– Infinity Flex екран
– Gorilla Glass Victus (преден/заден)


132,300.00 ден 147,000.00 ден Во кошничкаСпореди

SAMSUNG Мобилен телефон S21 Ultra

0 %s од 5
(0)

– Android 11, One UI 3.1
– Network:GSM / CDMA / HSPA / EVDO / LTE / 5G
– IP68 водоотпорна (1.5m за 30 мин)
– Corning Gorilla Glass Victus


77,400.00 ден 86,000.00 ден Во кошничкаСпореди

SAMSUNG Смарт часовник Galaxy 42mm BT (Rose Gold) SM-R810NZDASEE

0 %s од 5
(0)

– 1.2″ 360x360ppi Super Amoled дисплеј
– CPU Dual-Core 1.15Ghz; 0.75GB Ram
– 4GB Внатрешна меморија


18,499.00 ден 21,290.00 ден Во кошничкаСпореди

SAMSUNG Смарт часовник Galaxy 42mm SM-R810NZKASEE

0 %s од 5
(0)

– Дисплеј 1,2инч
– Bluetooth 5.0
– Bатерија 270mAh
– Процесор Dual-Core


18,499.00 ден 21,290.00 ден Во кошничкаСпореди

SAMSUNG Смарт часовник Galaxy 46mm BT SM-R800NZSASEE

0 %s од 5
(0)

– Резолуција 360 x 360
– Dual-Core 1.15 GHz
– Интерна меморија 4 GB
– RAM меморија 750 MB


19,999.00 ден 22,999.00 ден Во кошничкаСпореди

Прикажување на еден производ