-13%

LG Телевизор 65UR76006LL

– ДИМЕНЗИЈА НА ЕКРАН, “/CM 65″ (165 m)
– РЕЗОЛУЦИЈА НА ЕКРАН, PIXEL 4K UHD (3840 x 2160)
– ОСВЕЖУВАЊЕ НА ЕКРАНОТ (REFRESH RATE), HZ 60Hz Native
– ПРОЦЕОР α5 AI 4K Gen6 processor


Original price was: 48,200.00 ден.Current price is: 41,900.00 ден.

Спореди

Опис

 • ТИП НА ЕКРАН Direct-LED
 • ДИМЕНЗИЈА НА ЕКРАН, “/CM 65″ (165 m)
 • РЕЗОЛУЦИЈА НА ЕКРАН, PIXEL 4K UHD (3840 x 2160)
 • ОСВЕЖУВАЊЕ НА ЕКРАНОТ (REFRESH RATE), HZ 60Hz Native
 • ПРОЦЕОР α5 AI 4K Gen6 processor
 • ТИП НА ТЈУНЕР DVB-T2/T, DVB-C, DVB-S2/S
 • SMART TV Да
 • ОПЕРАТИВЕН СИСТЕМ webOS 23
 • WI-FI Да (802.11ac)
 • DLNA Airplay2
 • BLUETOOTH Да (V5.0)
 • HDR HDR10 / HLG
 • ЗВУК 2.0ch, 20W (10W по канал)
 • AI Sound (Virtual 5.1.2 Up-mix)
 • Clear Voice Pro
 • HDMI 3 (v 2.1)
 • USB 2 (v 2.0)
 • LAN 1
 • ДИГИТАЛЕН АУДИО ИЗЛЕЗ Да
 • CI CI+2.0/CI+1.4
 • HDMI-CEC Simplink
 • ДОПОЛНИТЕЛНИ ФУНКЦИИ
  Google Assistant
  Amazon Alexa
  Web Browser
  LG Local Contrast
  Instant Game Response (VRR/ALLM)
  AI Super Upscaling 4K
  AI Picture Pro
 • ДИМЕНЗИИ СО ПОСТОЉЕ (ШXВXД) 1454 x 903 x 269 mm
 • ДИМЕНЗИИ БЕЗ ПОСТОЉЕ (ШXВXД) 1454 x 838 x 57.7 mm
 • БОЈА црна
 • ГАРАНЦИЈА 24 месеци

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.