-12%

SENCOR Блендер SBL 2114RD

– Лесно за чистење, капакот, сечилата и садот може да се стават во машина за садови
– Едно 0.6 литарско шише кое е резистентно на удари, направено од PCTG материјал (BPA free)
– Ефективно бблендирање со Пулс


1,610.00 ден 1,420.00 ден

Спореди

Опис

 • Идеален за подготовка на свежо овошје и фитнес пијалоци, милкшејкови, коктели, супи, салци, сосови и бебешка храна
 • Садот за блендирање може да се отстрани и да се користи како шише во надворешни услови
 • Капак со отвор за пиење, спречува ненамерно истурање
 • Лесно за чистење, капакот, сечилата и садот може да се стават во машина за садови
 • Едно 0.6 литарско шише кое е резистентно на удари, направено од PCTG материјал (BPA free)
 • Ефективно блендирање со Пулс
 • Достапно во црвена боја
 • Висококвалитетни, отстранливи 4 челични сечила со титаниумски премаз кои спречуваат губење на ензимите и витамините
 • Намалена нутри оксидација на состојките
 • Гумени ногарки за стабилност
 • Чашите одговараат за користење во кола
 • Моќност: 500 W
 • Волтажа и фреквенција: 220-240 V, 50/60 Hz
 • Гаранција 2 години

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.