-12%

DE LONGHI Кафемат ECAM 350.50.B Dinamica

– Автоматски капучино систем
– Моќност 1450 W
– Капацитет на канистер за вода 1,8 l
– Притисок 15 bar


45,450.00 ден 39,990.00 ден

Спореди

Опис

 • Тип на апарат – автоматски
 • Брза припрема на повеќе кафиња со Twin-Shot систем
 • Автоматско чистење и отсранување на каменец
 • Интегриран сад за млеко
 • Подесива температура на кафето
 • Touch Display
 • Автоматски капучино систем
 • Моќност 1450 W
 • Капацитет на канистер за вода 1,8 l
 • Притисок 15 bar
 • Користи мелено кафе и во зрна
 • Интегрирана мелница
 • Контрола на арома
 • Капацитет за зрна кафе 300 g
 • Можност за припрема на две шољи кафе истовремено
 • Црна боја
 • Димензии (ŠxVxD) 23,6 x 42,9 x 34,8 cm
 • Тежина 9,5 kg

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.