Мобилни телефони

-13% 1,299.00 ден 1,490.00 ден

Nokia Мобилен телефон 105 DS Black 2017

-13% 1,699.00 ден 1,960.00 ден

NOKIA Мобилен телефон 130 DS

-14% 9,499.00 ден 10,990.00 ден

Nokia Мобилен телефон 3.1 DS Black

-13% 2,999.00 ден 3,450.00 ден

Nokia Мобилен телефон 3310 DS Grey

-13% 8,999.00 ден 10,350.00 ден

Nokia Мобилен телефон 5 DS

-13% 15,999.00 ден 18,400.00 ден

Nokia Мобилен телефон 6.1 DS White Iron

-13% 21,999.00 ден 25,300.00 ден

Nokia Мобилен телефон 7.1 DS Midnight Blue

-13% 19,999.00 ден 22,999.00 ден

Nokia Мобилен телефон 8 DS Blue

-13% 2,999.00 ден 3,450.00 ден

Nokia Мобилен телефон 8110 4G DS BLACK

-13% 2,999.00 ден 3,450.00 ден

Nokia Мобилен телефон 8110 4G DS Yellow

-9% 12,499.00 ден 13,800.00 ден

SAMSUNG Мобилен телефон A6 DS Gold

-9% 58,999.00 ден 64,899.00 ден

SAMSUNG Мобилен телефон Note 9 DS Black

26,500.00 ден39,990.00 ден

APPLE Мобилен телефон iPhone 7 32GB

0 %s од 5
(0)
Шифра: Нема
 • Боја : црна,сребрена,златен,златно розева,мат црна
 • Капацитет: 32GB
 • Оперативен систем : iOS 10
 • 4K видео снимање со 30 fps
Select optionsСпореди
41,990.00 ден54,990.00 ден

APPLE Мобилен телефон iPhone 8

0 %s од 5
(0)
Шифра: Нема
 • Боја :темно сива,сребрена,златен
 • Капацитет: 256GB,64GB
 • Оперативен систем : iOS 11
 • Отпорност на вода и прашина
Select optionsСпореди
50,990.00 ден61,990.00 ден

APPLE Мобилен телефон iPhone 8 Plus

0 %s од 5
(0)
Шифра: Нема
 • Боја : темно сива,златна,сребрена
 • Капацитет: 256GB,64GB
 • Оперативен систем : iOS 11
 • Отпорност на вода и прашина
Select optionsСпореди
65,990.00 ден76,990.00 ден

APPLE Мобилен телефон iPhone X

0 %s од 5
(0)
Шифра: Нема
 • Боја : темно сива,сребрена
 • Капацитет: 64GB,256GB
 • Оперативен систем : iOS
 • TrueDepth камера
Select optionsСпореди
1,299.00 ден 1,490.00 ден

Nokia Мобилен телефон 105 DS Black 2017

0 %s од 5
(0)
Шифра: Нема

– Димензии: 119 x 49.2 x 14.4mm
– Тежина: 73.02 g
– RAM 4 MB
– Дисплеј 1.77”

Во кошничкаСпореди
1,699.00 ден 1,960.00 ден

NOKIA Мобилен телефон 130 DS

0 %s од 5
(0)
Шифра: 16338
 • Боја: црна
 • Bluetooth 3.0
 • 4 MB RAM меморија
 • MicroSD картичка  до 32 GB
Во кошничкаСпореди
9,499.00 ден 10,990.00 ден

Nokia Мобилен телефон 3.1 DS Black

0 %s од 5
(0)
Шифра: 16340
 • Боја: црна
 • RAM меморија 2GB
 • Оперативен систем Android 8.0 (Oreo)
 • Предна камера 13 MP
Во кошничкаСпореди
2,999.00 ден 3,450.00 ден

Nokia Мобилен телефон 3310 DS Grey

0 %s од 5
(0)
Шифра: Нема

– Големина на екран 2.4“
– Мрежа 2G
– Dual SIM
– Камера 2 MP

Во кошничкаСпореди
8,999.00 ден 10,350.00 ден

Nokia Мобилен телефон 5 DS

0 %s од 5
(0)
Шифра: Нема

– Интерна меморија:16GB,RAM 2GB
– Примарна камера:13MP
– Секундарна камера:8MP
– Wi-Fi 802.11 b/g/n,dual-band,WiFi Direct,hotspot

Во кошничкаСпореди
15,999.00 ден 18,400.00 ден

Nokia Мобилен телефон 6.1 DS White Iron

0 %s од 5
(0)
Шифра: Нема
 • Боја: бела
 • 3 GB RAM меморија
 • Оперативен систем Android
 • Внатрешна меморија 32 GB
Во кошничкаСпореди
21,999.00 ден 25,300.00 ден

Nokia Мобилен телефон 7.1 DS Midnight Blue

0 %s од 5
(0)
Шифра: 19437

– Екран 5.84“
– Dual SIM
– Процесор Snapdragon Octa Core 1.8 GHz
– RAM 4 GB / Интерна меморија 64 GB

Во кошничкаСпореди
19,999.00 ден 22,999.00 ден

Nokia Мобилен телефон 8 DS Blue

0 %s од 5
(0)
Шифра: Нема
 • Боја: плава
 • 4 GB RAM меморија
 • MicroSD картичка  до 256 GB
 • Оперативен систем Android 7.1.1 (Nougat)
Во кошничкаСпореди
2,999.00 ден 3,450.00 ден

Nokia Мобилен телефон 8110 4G DS BLACK

0 %s од 5
(0)
Шифра: Нема
 • Бои: црна
 • 512 MB RAM меморија
 • складирање до 4 GB
 • MP камера со LED блиц
Во кошничкаСпореди
2,999.00 ден 3,450.00 ден

Nokia Мобилен телефон 8110 4G DS Yellow

0 %s од 5
(0)
Шифра: Нема
 • Боја: жолта
 • 512 MB RAM меморија
 • складирање до 4 GB
 • MP камера со LED блиц
Во кошничкаСпореди
15,999.00 ден 17,599.00 ден

SAMSUNG Мобилен телефон A40 DS

0 %s од 5
(0)
Шифра: Нема

– Процесор: Octa Core 2 x 1,77 GHz Cortex-A73 & 6 x 1,59 GHz Cortex-A53
– RAM: 4 GB
– Интерна меморија: 64 GB

Select optionsСпореди
20,999.00 ден 23,100.00 ден

SAMSUNG Мобилен телефон A50 DS

0 %s од 5
(0)
Шифра: Нема

– RAM: 4 GB
– Интерна меморија: 128 GB
– Проширување: microSD do 512 GB
– Задна камера: 25,0 Mpix + 8,0 Mpix + 5,0 Mpix

Select optionsСпореди
12,499.00 ден 13,800.00 ден

SAMSUNG Мобилен телефон A6 DS Gold

0 %s од 5
(0)
Шифра: Нема
 • Боја: Златен
 • 3 GB RAM
 • Оперативен систем: Android 8.0 Oreo
 • micro SD картичка до 256 GB
Во кошничкаСпореди
8,999.00 ден 9,899.00 ден

SAMSUNG Мобилен телефон J4+ DS

0 %s од 5
(0)
Шифра: Нема
 • 2 GB RAM
 • Оперативен систем: Android 8.1 Oreo
 • Екран: 6.0″ IPS Capacitive HD+ Screen, 1470×720
Select optionsСпореди
58,999.00 ден 64,899.00 ден

SAMSUNG Мобилен телефон Note 9 DS Black

0 %s од 5
(0)
Шифра: Нема
 • Боја: Црна
 • Оперативен систем: Android 8.1 (Oreo)
 • CPU:Octa-core (4×2.7 GHz Mongoose M3 & 4×1.8 GHz Cortex-A55)
 • Примарна камера:12MP Dual + OIS
Во кошничкаСпореди
54,999.00 ден 60,499.00 ден

SAMSUNG Мобилен телефон S10 DS

0 %s од 5
(0)
Шифра: Нема

– Дијагонала 6.1″
– RAM 8 GB
– Задни камери 12MP + 12MP + 16MP
– Предна камера 10 MP
– Dual SIM

Select optionsСпореди

APPLE Мобилен телефон iPhone 7 32GB

0 %s од 5
(0)
Apple
 • Боја : црна,сребрена,златен,златно розева,мат црна
 • Капацитет: 32GB
 • Оперативен систем : iOS 10
 • 4K видео снимање со 30 fps
Шифра: Нема
26,500.00 ден39,990.00 ден Select optionsСпореди

APPLE Мобилен телефон iPhone 8

0 %s од 5
(0)
Apple
 • Боја :темно сива,сребрена,златен
 • Капацитет: 256GB,64GB
 • Оперативен систем : iOS 11
 • Отпорност на вода и прашина
Шифра: Нема
41,990.00 ден54,990.00 ден Select optionsСпореди

APPLE Мобилен телефон iPhone 8 Plus

0 %s од 5
(0)
Apple
 • Боја : темно сива,златна,сребрена
 • Капацитет: 256GB,64GB
 • Оперативен систем : iOS 11
 • Отпорност на вода и прашина
Шифра: Нема
50,990.00 ден61,990.00 ден Select optionsСпореди

APPLE Мобилен телефон iPhone X

0 %s од 5
(0)
Apple
 • Боја : темно сива,сребрена
 • Капацитет: 64GB,256GB
 • Оперативен систем : iOS
 • TrueDepth камера
Шифра: Нема
65,990.00 ден76,990.00 ден Select optionsСпореди

Nokia Мобилен телефон 105 DS Black 2017

0 %s од 5
(0)
Nokia

– Димензии: 119 x 49.2 x 14.4mm
– Тежина: 73.02 g
– RAM 4 MB
– Дисплеј 1.77”

Шифра: Нема
1,299.00 ден 1,490.00 ден Во кошничкаСпореди

NOKIA Мобилен телефон 130 DS

0 %s од 5
(0)
Nokia
 • Боја: црна
 • Bluetooth 3.0
 • 4 MB RAM меморија
 • MicroSD картичка  до 32 GB
Шифра: 16338
1,699.00 ден 1,960.00 ден Во кошничкаСпореди

Nokia Мобилен телефон 3.1 DS Black

0 %s од 5
(0)
Nokia
 • Боја: црна
 • RAM меморија 2GB
 • Оперативен систем Android 8.0 (Oreo)
 • Предна камера 13 MP
Шифра: 16340
9,499.00 ден 10,990.00 ден Во кошничкаСпореди

Nokia Мобилен телефон 3310 DS Grey

0 %s од 5
(0)
Nokia

– Големина на екран 2.4“
– Мрежа 2G
– Dual SIM
– Камера 2 MP

Шифра: Нема
2,999.00 ден 3,450.00 ден Во кошничкаСпореди

Nokia Мобилен телефон 5 DS

0 %s од 5
(0)
Nokia

– Интерна меморија:16GB,RAM 2GB
– Примарна камера:13MP
– Секундарна камера:8MP
– Wi-Fi 802.11 b/g/n,dual-band,WiFi Direct,hotspot

Шифра: Нема
8,999.00 ден 10,350.00 ден Во кошничкаСпореди

Nokia Мобилен телефон 6.1 DS White Iron

0 %s од 5
(0)
Nokia
 • Боја: бела
 • 3 GB RAM меморија
 • Оперативен систем Android
 • Внатрешна меморија 32 GB
Шифра: Нема
15,999.00 ден 18,400.00 ден Во кошничкаСпореди

Nokia Мобилен телефон 7.1 DS Midnight Blue

0 %s од 5
(0)
Nokia

– Екран 5.84“
– Dual SIM
– Процесор Snapdragon Octa Core 1.8 GHz
– RAM 4 GB / Интерна меморија 64 GB

Шифра: 19437
21,999.00 ден 25,300.00 ден Во кошничкаСпореди

Nokia Мобилен телефон 8 DS Blue

0 %s од 5
(0)
Nokia
 • Боја: плава
 • 4 GB RAM меморија
 • MicroSD картичка  до 256 GB
 • Оперативен систем Android 7.1.1 (Nougat)
Шифра: Нема
19,999.00 ден 22,999.00 ден Во кошничкаСпореди

Nokia Мобилен телефон 8110 4G DS BLACK

0 %s од 5
(0)
Nokia
 • Бои: црна
 • 512 MB RAM меморија
 • складирање до 4 GB
 • MP камера со LED блиц
Шифра: Нема
2,999.00 ден 3,450.00 ден Во кошничкаСпореди

Nokia Мобилен телефон 8110 4G DS Yellow

0 %s од 5
(0)
Nokia
 • Боја: жолта
 • 512 MB RAM меморија
 • складирање до 4 GB
 • MP камера со LED блиц
Шифра: Нема
2,999.00 ден 3,450.00 ден Во кошничкаСпореди

SAMSUNG Мобилен телефон A40 DS

0 %s од 5
(0)
Samsung

– Процесор: Octa Core 2 x 1,77 GHz Cortex-A73 & 6 x 1,59 GHz Cortex-A53
– RAM: 4 GB
– Интерна меморија: 64 GB

Шифра: Нема
15,999.00 ден 17,599.00 ден Select optionsСпореди

SAMSUNG Мобилен телефон A50 DS

0 %s од 5
(0)
Samsung

– RAM: 4 GB
– Интерна меморија: 128 GB
– Проширување: microSD do 512 GB
– Задна камера: 25,0 Mpix + 8,0 Mpix + 5,0 Mpix

Шифра: Нема
20,999.00 ден 23,100.00 ден Select optionsСпореди

SAMSUNG Мобилен телефон A6 DS Gold

0 %s од 5
(0)
Samsung
 • Боја: Златен
 • 3 GB RAM
 • Оперативен систем: Android 8.0 Oreo
 • micro SD картичка до 256 GB
Шифра: Нема
12,499.00 ден 13,800.00 ден Во кошничкаСпореди

SAMSUNG Мобилен телефон J4+ DS

0 %s од 5
(0)
Samsung
 • 2 GB RAM
 • Оперативен систем: Android 8.1 Oreo
 • Екран: 6.0″ IPS Capacitive HD+ Screen, 1470×720
Шифра: Нема
8,999.00 ден 9,899.00 ден Select optionsСпореди

SAMSUNG Мобилен телефон Note 9 DS Black

0 %s од 5
(0)
Samsung
 • Боја: Црна
 • Оперативен систем: Android 8.1 (Oreo)
 • CPU:Octa-core (4×2.7 GHz Mongoose M3 & 4×1.8 GHz Cortex-A55)
 • Примарна камера:12MP Dual + OIS
Шифра: Нема
58,999.00 ден 64,899.00 ден Во кошничкаСпореди

SAMSUNG Мобилен телефон S10 DS

0 %s од 5
(0)
Samsung

– Дијагонала 6.1″
– RAM 8 GB
– Задни камери 12MP + 12MP + 16MP
– Предна камера 10 MP
– Dual SIM

Шифра: Нема
54,999.00 ден 60,499.00 ден Select optionsСпореди

APPLE Мобилен телефон iPhone 7 32GB

0 %s од 5
(0)
Apple
 • Боја : црна,сребрена,златен,златно розева,мат црна
 • Капацитет: 32GB
 • Оперативен систем : iOS 10
 • 4K видео снимање со 30 fps
26,500.00 ден39,990.00 ден Select optionsСпореди

APPLE Мобилен телефон iPhone 8

0 %s од 5
(0)
Apple
 • Боја :темно сива,сребрена,златен
 • Капацитет: 256GB,64GB
 • Оперативен систем : iOS 11
 • Отпорност на вода и прашина
41,990.00 ден54,990.00 ден Select optionsСпореди

APPLE Мобилен телефон iPhone 8 Plus

0 %s од 5
(0)
Apple
 • Боја : темно сива,златна,сребрена
 • Капацитет: 256GB,64GB
 • Оперативен систем : iOS 11
 • Отпорност на вода и прашина
50,990.00 ден61,990.00 ден Select optionsСпореди

APPLE Мобилен телефон iPhone X

0 %s од 5
(0)
Apple
 • Боја : темно сива,сребрена
 • Капацитет: 64GB,256GB
 • Оперативен систем : iOS
 • TrueDepth камера
65,990.00 ден76,990.00 ден Select optionsСпореди

Nokia Мобилен телефон 105 DS Black 2017

0 %s од 5
(0)
Nokia

– Димензии: 119 x 49.2 x 14.4mm
– Тежина: 73.02 g
– RAM 4 MB
– Дисплеј 1.77”

1,299.00 ден 1,490.00 ден Во кошничкаСпореди

NOKIA Мобилен телефон 130 DS

0 %s од 5
(0)
Nokia
 • Боја: црна
 • Bluetooth 3.0
 • 4 MB RAM меморија
 • MicroSD картичка  до 32 GB
1,699.00 ден 1,960.00 ден Во кошничкаСпореди

Nokia Мобилен телефон 3.1 DS Black

0 %s од 5
(0)
Nokia
 • Боја: црна
 • RAM меморија 2GB
 • Оперативен систем Android 8.0 (Oreo)
 • Предна камера 13 MP
9,499.00 ден 10,990.00 ден Во кошничкаСпореди

Nokia Мобилен телефон 3310 DS Grey

0 %s од 5
(0)
Nokia

– Големина на екран 2.4“
– Мрежа 2G
– Dual SIM
– Камера 2 MP

2,999.00 ден 3,450.00 ден Во кошничкаСпореди

Nokia Мобилен телефон 5 DS

0 %s од 5
(0)
Nokia

– Интерна меморија:16GB,RAM 2GB
– Примарна камера:13MP
– Секундарна камера:8MP
– Wi-Fi 802.11 b/g/n,dual-band,WiFi Direct,hotspot

8,999.00 ден 10,350.00 ден Во кошничкаСпореди

Nokia Мобилен телефон 6.1 DS White Iron

0 %s од 5
(0)
Nokia
 • Боја: бела
 • 3 GB RAM меморија
 • Оперативен систем Android
 • Внатрешна меморија 32 GB
15,999.00 ден 18,400.00 ден Во кошничкаСпореди

Nokia Мобилен телефон 7.1 DS Midnight Blue

0 %s од 5
(0)
Nokia

– Екран 5.84“
– Dual SIM
– Процесор Snapdragon Octa Core 1.8 GHz
– RAM 4 GB / Интерна меморија 64 GB

21,999.00 ден 25,300.00 ден Во кошничкаСпореди

Nokia Мобилен телефон 8 DS Blue

0 %s од 5
(0)
Nokia
 • Боја: плава
 • 4 GB RAM меморија
 • MicroSD картичка  до 256 GB
 • Оперативен систем Android 7.1.1 (Nougat)
19,999.00 ден 22,999.00 ден Во кошничкаСпореди

Nokia Мобилен телефон 8110 4G DS BLACK

0 %s од 5
(0)
Nokia
 • Бои: црна
 • 512 MB RAM меморија
 • складирање до 4 GB
 • MP камера со LED блиц
2,999.00 ден 3,450.00 ден Во кошничкаСпореди

Nokia Мобилен телефон 8110 4G DS Yellow

0 %s од 5
(0)
Nokia
 • Боја: жолта
 • 512 MB RAM меморија
 • складирање до 4 GB
 • MP камера со LED блиц
2,999.00 ден 3,450.00 ден Во кошничкаСпореди

SAMSUNG Мобилен телефон A40 DS

0 %s од 5
(0)
Samsung

– Процесор: Octa Core 2 x 1,77 GHz Cortex-A73 & 6 x 1,59 GHz Cortex-A53
– RAM: 4 GB
– Интерна меморија: 64 GB

15,999.00 ден 17,599.00 ден Select optionsСпореди

SAMSUNG Мобилен телефон A50 DS

0 %s од 5
(0)
Samsung

– RAM: 4 GB
– Интерна меморија: 128 GB
– Проширување: microSD do 512 GB
– Задна камера: 25,0 Mpix + 8,0 Mpix + 5,0 Mpix

20,999.00 ден 23,100.00 ден Select optionsСпореди

SAMSUNG Мобилен телефон A6 DS Gold

0 %s од 5
(0)
Samsung
 • Боја: Златен
 • 3 GB RAM
 • Оперативен систем: Android 8.0 Oreo
 • micro SD картичка до 256 GB
12,499.00 ден 13,800.00 ден Во кошничкаСпореди

SAMSUNG Мобилен телефон J4+ DS

0 %s од 5
(0)
Samsung
 • 2 GB RAM
 • Оперативен систем: Android 8.1 Oreo
 • Екран: 6.0″ IPS Capacitive HD+ Screen, 1470×720
8,999.00 ден 9,899.00 ден Select optionsСпореди

SAMSUNG Мобилен телефон Note 9 DS Black

0 %s од 5
(0)
Samsung
 • Боја: Црна
 • Оперативен систем: Android 8.1 (Oreo)
 • CPU:Octa-core (4×2.7 GHz Mongoose M3 & 4×1.8 GHz Cortex-A55)
 • Примарна камера:12MP Dual + OIS
58,999.00 ден 64,899.00 ден Во кошничкаСпореди

SAMSUNG Мобилен телефон S10 DS

0 %s од 5
(0)
Samsung

– Дијагонала 6.1″
– RAM 8 GB
– Задни камери 12MP + 12MP + 16MP
– Предна камера 10 MP
– Dual SIM

54,999.00 ден 60,499.00 ден Select optionsСпореди

APPLE Мобилен телефон iPhone 7 32GB

0 %s од 5
(0)
 • Боја : црна,сребрена,златен,златно розева,мат црна
 • Капацитет: 32GB
 • Оперативен систем : iOS 10
 • 4K видео снимање со 30 fps
26,500.00 ден39,990.00 ден Select optionsСпореди

APPLE Мобилен телефон iPhone 8

0 %s од 5
(0)
 • Боја :темно сива,сребрена,златен
 • Капацитет: 256GB,64GB
 • Оперативен систем : iOS 11
 • Отпорност на вода и прашина
41,990.00 ден54,990.00 ден Select optionsСпореди

APPLE Мобилен телефон iPhone 8 Plus

0 %s од 5
(0)
 • Боја : темно сива,златна,сребрена
 • Капацитет: 256GB,64GB
 • Оперативен систем : iOS 11
 • Отпорност на вода и прашина
50,990.00 ден61,990.00 ден Select optionsСпореди

APPLE Мобилен телефон iPhone X

0 %s од 5
(0)
 • Боја : темно сива,сребрена
 • Капацитет: 64GB,256GB
 • Оперативен систем : iOS
 • TrueDepth камера
65,990.00 ден76,990.00 ден Select optionsСпореди

Nokia Мобилен телефон 105 DS Black 2017

0 %s од 5
(0)

– Димензии: 119 x 49.2 x 14.4mm
– Тежина: 73.02 g
– RAM 4 MB
– Дисплеј 1.77”

1,299.00 ден 1,490.00 ден Во кошничкаСпореди

NOKIA Мобилен телефон 130 DS

0 %s од 5
(0)
 • Боја: црна
 • Bluetooth 3.0
 • 4 MB RAM меморија
 • MicroSD картичка  до 32 GB
1,699.00 ден 1,960.00 ден Во кошничкаСпореди

Nokia Мобилен телефон 3.1 DS Black

0 %s од 5
(0)
 • Боја: црна
 • RAM меморија 2GB
 • Оперативен систем Android 8.0 (Oreo)
 • Предна камера 13 MP
9,499.00 ден 10,990.00 ден Во кошничкаСпореди

Nokia Мобилен телефон 3310 DS Grey

0 %s од 5
(0)

– Големина на екран 2.4“
– Мрежа 2G
– Dual SIM
– Камера 2 MP

2,999.00 ден 3,450.00 ден Во кошничкаСпореди

Nokia Мобилен телефон 5 DS

0 %s од 5
(0)

– Интерна меморија:16GB,RAM 2GB
– Примарна камера:13MP
– Секундарна камера:8MP
– Wi-Fi 802.11 b/g/n,dual-band,WiFi Direct,hotspot

8,999.00 ден 10,350.00 ден Во кошничкаСпореди

Nokia Мобилен телефон 6.1 DS White Iron

0 %s од 5
(0)
 • Боја: бела
 • 3 GB RAM меморија
 • Оперативен систем Android
 • Внатрешна меморија 32 GB
15,999.00 ден 18,400.00 ден Во кошничкаСпореди

Nokia Мобилен телефон 7.1 DS Midnight Blue

0 %s од 5
(0)

– Екран 5.84“
– Dual SIM
– Процесор Snapdragon Octa Core 1.8 GHz
– RAM 4 GB / Интерна меморија 64 GB

21,999.00 ден 25,300.00 ден Во кошничкаСпореди

Nokia Мобилен телефон 8 DS Blue

0 %s од 5
(0)
 • Боја: плава
 • 4 GB RAM меморија
 • MicroSD картичка  до 256 GB
 • Оперативен систем Android 7.1.1 (Nougat)
19,999.00 ден 22,999.00 ден Во кошничкаСпореди

Nokia Мобилен телефон 8110 4G DS BLACK

0 %s од 5
(0)
 • Бои: црна
 • 512 MB RAM меморија
 • складирање до 4 GB
 • MP камера со LED блиц
2,999.00 ден 3,450.00 ден Во кошничкаСпореди

Nokia Мобилен телефон 8110 4G DS Yellow

0 %s од 5
(0)
 • Боја: жолта
 • 512 MB RAM меморија
 • складирање до 4 GB
 • MP камера со LED блиц
2,999.00 ден 3,450.00 ден Во кошничкаСпореди

SAMSUNG Мобилен телефон A40 DS

0 %s од 5
(0)

– Процесор: Octa Core 2 x 1,77 GHz Cortex-A73 & 6 x 1,59 GHz Cortex-A53
– RAM: 4 GB
– Интерна меморија: 64 GB

15,999.00 ден 17,599.00 ден Select optionsСпореди

SAMSUNG Мобилен телефон A50 DS

0 %s од 5
(0)

– RAM: 4 GB
– Интерна меморија: 128 GB
– Проширување: microSD do 512 GB
– Задна камера: 25,0 Mpix + 8,0 Mpix + 5,0 Mpix

20,999.00 ден 23,100.00 ден Select optionsСпореди

SAMSUNG Мобилен телефон A6 DS Gold

0 %s од 5
(0)
 • Боја: Златен
 • 3 GB RAM
 • Оперативен систем: Android 8.0 Oreo
 • micro SD картичка до 256 GB
12,499.00 ден 13,800.00 ден Во кошничкаСпореди

SAMSUNG Мобилен телефон J4+ DS

0 %s од 5
(0)
 • 2 GB RAM
 • Оперативен систем: Android 8.1 Oreo
 • Екран: 6.0″ IPS Capacitive HD+ Screen, 1470×720
8,999.00 ден 9,899.00 ден Select optionsСпореди

SAMSUNG Мобилен телефон Note 9 DS Black

0 %s од 5
(0)
 • Боја: Црна
 • Оперативен систем: Android 8.1 (Oreo)
 • CPU:Octa-core (4×2.7 GHz Mongoose M3 & 4×1.8 GHz Cortex-A55)
 • Примарна камера:12MP Dual + OIS
58,999.00 ден 64,899.00 ден Во кошничкаСпореди

SAMSUNG Мобилен телефон S10 DS

0 %s од 5
(0)

– Дијагонала 6.1″
– RAM 8 GB
– Задни камери 12MP + 12MP + 16MP
– Предна камера 10 MP
– Dual SIM

54,999.00 ден 60,499.00 ден Select optionsСпореди

Прикажување на еден производ