-16%

DE LONGHI Кафемат ECAM 450.65.G

– Aroma функција
– Можност за подесување на должината на кафето
– Напредно подесување за 4 профили
– Димензии (WxDxH) (mm) 260x450x385


64,470.00 ден 54,200.00 ден

Спореди

Опис

 • 3.5 инчен TFT дисплеј со групирани менија за рецепти
 • Уникатен To-Go систем со подолога за чаши до 17 cm
 • Cold Americano
 • Cold Cappuccino / Cold Cappuccino Mix / Cold Latte Macchiato / Cold Caffe Lato / Cold Milk / Cold White / Foamed Milk
 • Espresso / Coffee / Long / Doppio+ / Coffee / Over ice
 • Cappuccino / Latte Macchiato / Cappuccino + / Cappuccino Mix / Hot Milk / Caffelatte / Flat White / Cortado / Espresso Macchiato
 • Aroma функција
 • Можност за подесување на должината на кафето
 • Напредно подесување за 4 профили
 • Димензии (WxDxH) (mm) 260x450x385
 • Тежина (kg) 11.2
 • Притисок на пумпата (bar) 19
 • Капацитет на садот за зрна (g) 300
 • Капацитет на садот за вода (l) 1.8
 • Енергетска класа A
 • Моќност (W) 1450
 • Волтажа/фреквенција (V~Hz) 220-240 V / 50-60 Hz
 • Контролен панел
 • Touch screen display
 • Систем за млеко LatteCrema Hot Technology, LatteCrema Cool Technology
 • Twin Shot
 • Можност за поставување на филтер за вода
 • Програмирање на цврстината на водата
 • Може да користи и веќе мелено кафе
 • Гаранција 2 години

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.