-12%

SENCOR Правосмукалка SVC 7814VT

– 14,8 V Li-Ion батерија со кратко време на полнење
– Време на полнење 4,5 часа
– Работа до 35 minutes
– HEPA циклонски филтрациски систем


6,820.00 ден 5,999.00 ден

Спореди

Опис

 • 2-во-1 стапчеста правосмукалка без кабел со отстранлива рачна правосмукалка
 • 14,8 V Li-Ion батерија со кратко време на полнење
 • Време на полнење 4,5 часа
 • Работа до 35 minutes
 • HEPA циклонски филтрациски систем
 • Ротациска четка погодна за теписи
 • Педала со LED осветлување за полесно воочување на прашина и нечистотии
 • Ергономска рачка
 • LED индикатор за статус на батерија
 • 2 брзини
 • Bagless технологија, сад за нечистотија од: 0.5l
 • Батерија: Li-Ion 2,200 mAh
 • Бучност: 76 dB
 • Димензии: width: 286 mm mm, height: 1 135 mm, depth: 236 mm
 • Тежина: 2,8 kg
 • Гаранција 2 години

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.