-12%

SENCOR Фен SHD 6800RG

– Моќен мотор со долг животен век
– 3 температури
– 2 брзини
– Копче за ладен воздух


Original price was: 1,750.00 ден.Current price is: 1,540.00 ден.

Спореди

Опис

  • Моќен мотор со долг животен век
  • 3 температури
  • 2 брзини
  • Копче за ладен воздух
  • Јонизирачка функција
  • Ергономска рачка
  • Осигурач против прегревање
  • Додатоци
  • Моќност: 2300 W

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.