-41%

ISKRA Сет со бургии и навртувачи ERO FST050

– инбус (H): 2 / 2.5 / 3/4/5 / 5.5 / 6
– Крст (Ph): 0/2 x 1/2 x 2/2 x 3
– Торкс (Т): 10/15/20/25/27/30/40
– Ѕвезда (Pz): 0/2 x 1/9 x 2/2 x 3


Original price was: 1,690.00 ден.Current price is: 999.00 ден.

Спореди

Опис

 • HSS бургии (6 парчиња): 2 / 3 / 4 / 5 / 6 / 8 mm
 • Бургии за бетон (6 парчиња): 5 / 2 x 6 / 2 x 8 / 10 mm
 • Бургии за дрво (5 парчиња): 4 / 5 / 6 / 8 / 10 mm, карбонски челик
 • Наставки за навртување 25mm (30 парчиња):
 • Рамни наставки (SL): 3 / 5 / 6 / 7 / 8
 • Крстач наставки (PH): 0 / 1 / 2 / 3
 • Крстач наставки со ѕвезда (PZ): 0 / 1 / 2 / 3
 • Квадратни наставки (S): 1 / 2 / 2 / 3
 • Torx наставки (T): 10 / 15 / 20 / 25 / 30 / 35 / 40
 • Имбус наставки (Н): 3 / 4 / 5 / 5 / 6 / 6
 • Одвртувач со насаден клуч (1 парче)
 • Магнетен продолжеток за наставки (1 парче)
 • Либела (1 парче)
 • Пакување: куфер
 • Димензии на куферот (во mm):191 (Д) x 50 (Ш) x 175 (В)

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.