Компјутери и опрема подкатегории

Компјутери и опрема

79,790.00 ден 91,760.00 ден

DELL Лаптоп G15 5520 (SAID7620P)

0 %s од 5
(0)
Шифра: Нема

– DELL NB G15 5520
– 12th Gen. Intel Core i7-12700H (14C/20T/24MB/to 4.7GHz)
– 15.6″ FHD (1920×1080) WVA AG 250nits 120Hz
– 16GB (2x8GB) DDR5 4800MHz


Во кошничкаСпореди
70,340.00 ден 80,890.00 ден

DELL Лаптоп Lati 5430 (SAIE6301P)

0 %s од 5
(0)
Шифра: Нема

– DELL NB Latitude 5430
– 12th Gen.Intel Core i7-1255U (10C/12T/12MB/up to 4.7GHz)
– 14″ FHD (1920×1080)
– WVA AG 250nits WLAN


Во кошничкаСпореди
76,680.00 ден 88,190.00 ден

DELL Лаптоп Latitude 5431

0 %s од 5
(0)
Шифра: Нема

– Процесор – 12th Gen.Intel Core i7-1270P vPro(12C/16T/18MB/up to 4.8GHz)
– Екран – 14″ FHD (1920×1080) IPS AG 250nits
– Рам – 16GB (1X16GB) DDR5 4800MHz
– ССД – 512GB M.2 PCIe NVMe SSD


Во кошничкаСпореди
40,260.00 ден 46,300.00 ден

DELL Лаптоп Vostro 3510 (SAID5601P)

0 %s од 5
(0)
Шифра: Нема

– DELL NB Vostro 3510
– 11th Gen. Intel Core i5-1135G7 (4C/8T/8MB/2.4GHz to 4.2GHz)
– 15.6″ FHD (1920×1080) AG LED WVA
– 8GB(1x8GB) DDR4 2666MHz


Во кошничкаСпореди
32,380.00 ден 37,240.00 ден

DELL Лаптоп Vostro 3510 (SAID5730P)

0 %s од 5
(0)
Шифра: Нема

– DELL NB Vostro 3510
– 11th Gen. Intel Core i3-1115G4 (2C/4T/6MB/3.0GHz to 4.1GHz)
– 15.6″ FHD (1920×1080) AG LED WVA
– 8GB(1x8GB) DDR4 2666MHz


Во кошничкаСпореди
53,860.00 ден 61,930.00 ден

DELL Лаптоп Vostro 3520 (SAID6400P)

0 %s од 5
(0)
Шифра: Нема

– CPU: 12th Generation Intel(R) Core( TM) i7-1255U (12MB Cache, up t o 4.7 GHz, 10 cores)
– RAM: 16GB (8GBx2, DDR4 2666MHz)
– SSD: 512GB M.2 PCIe NVMe Solid State Drive (only 1 slot available)
– GPU: Intel® Iris® Xe Graphics with shared graphics memory


Во кошничкаСпореди
39,320.00 ден 45,220.00 ден

DELL Лаптоп Vostro 3525 (SAID6500P)

0 %s од 5
(0)
Шифра: Нема

– DELL NB Vostro 3525
– AMD Ryzen™ 5 5625U (6C/12T/19MB/2.3GHz to 4.3GHz)
– 15.6″ FHD (1920×1080) AG IPS 120Hz 250 nits
– 8GB(1x8GB) DDR4 3200 MHz


Во кошничкаСпореди
49,820.00 ден 57,230.00 ден

DELL Лаптоп Vostro 3525 (SAID6520P)

0 %s од 5
(0)
Шифра: Нема

– DELL NB Vostro 3525
– AMD Ryzen™ 7 5825U (8C/16T/20MB/2.0GHz to 4.5GHz)
– 15.6″ FHD (1920×1080)AG IPS 120Hz 250 nits
– 16GB(2x8GB) DDR4 3200 MHz


Во кошничкаСпореди
15,000.00 ден 19,000.00 ден

GAMING Столица CENTURION

0 %s од 5
(0)
Шифра: Нема

– Black with Red color
– Максимална тежина до 150 kg
– unfolding (up to 160°)


Во кошничкаСпореди
17,000.00 ден 21,000.00 ден

GAMING Столица RACER

0 %s од 5
(0)
Шифра: Нема

– Black with Grey color with Red line
– Максимална тежина до 150 kg
– unfolding (up to 160°)


Во кошничкаСпореди
220.00 ден 250.00 ден

HAMA Крпи за чистење екрани H 113801

0 %s од 5
(0)
Шифра: 14299
 • Остранува нечистотии, прашина , маснотии
 • Анти-статички материјал
 • Не содржат алкохол
 • Особено погодни за  рамен екранВо кошничкаСпореди
82,630.00 ден 95,030.00 ден

HP Лаптоп EliteBook 840 Aero G8 (3G2J8EA)

0 %s од 5
(0)
Шифра: Нема

– HP NB EliteBook 840 Aero G8
– Intel Core i7-1165G7
– 14” FHD
– 16GB (2x8GB) DDR4 3200


Во кошничкаСпореди
28,870.00 ден 33,210.00 ден

HP Лаптоп NB 250 G9 (6F1Z7EA)

0 %s од 5
(0)
Шифра: Нема

– HP NB 250 G9
– Intel Core i3-1215U (10M Cache, up to 4.4GHz)
– 15.6″ FHD (1920×1080) AG
– 8GB (1x8GB) DDR4 3200


Во кошничкаСпореди
49,340.00 ден 56,740.00 ден

HP Лаптоп NB ProBook 450 G9 (6F1E5EA)

0 %s од 5
(0)
Шифра: Нема

– HP NB ProBook 450 G9
– Intel Core i7-1255U (12M Cache, up to 4.7GHz)
– 15.6″ FHD (1920×1080) AG IPS
– 8GB (1x8GB) DDR4 3200


Во кошничкаСпореди
57,080.00 ден 65,640.00 ден

HP Лаптоп OMEN 15-en0011nia (40K87EA)

0 %s од 5
(0)
Шифра: Нема

– Процесор AMD Ryzen™ 5 4600H (3.00GHz, upto 4.00GHz Turbo Boost, 8MB cache, 6 cores)
– RAM Меморија 8GB DDR4 3200MHz SDRAM (2x4GB)
– Графичка картица NVIDIA® GeForce GTX 1650 Ti
– Видео меморија 4GB


Во кошничкаСпореди
42,100.00 ден 48,420.00 ден

HP Лаптоп ProBook 440 G9 (6S7E3EA)

0 %s од 5
(0)
Шифра: Нема

– HP NB ProBook 440 G9
– Intel Core i5-1235U (up to 4.4 GHz , 12MB cache, 10 cores, 12 threads)
– 14’’ FHD (1920 x 1080) IPS
– Intel Iris Xe Graphics


Во кошничкаСпореди
50,390.00 ден 57,950.00 ден

HP Лаптоп ProBook 440 G9 (6S7E4EA)

0 %s од 5
(0)
Шифра: Нема

– HP NB ProBook 440 G9
– Intel i7-1215U
– 14’’ FHD (1920×1080)
– 8GB (1x8GB) DDR4 3200, 512GB


Во кошничкаСпореди
42,210.00 ден 48,540.00 ден

HP Лаптоп ProBook 450 G9 (6F1E6EA)

0 %s од 5
(0)
Шифра: Нема

– HP NB ProBook 450 G9
– Intel Core i5-1235U (12M Cache, up to 4.4GHz)
– 15.6″ FHD (1920×1080) AG IPS
– 8GB (1x8GB) DDR4 3200


Во кошничкаСпореди
12,860.00 ден 14,790.00 ден

TECLAST Таблет M40Pro

0 %s од 5
(0)
Шифра: Нема

– Teclast Tablet M40Pro with Original Folio Case
– 10.1” IPS (1920×1200), 2.5D, 24.3×16.3×9.3cm
– 5MP front + 8MP back camera


Во кошничкаСпореди
6,180.00 ден 7,110.00 ден

TECLAST Таблет P25

0 %s од 5
(0)
Шифра: Нема

– Teclast Tablet P25 with Original Folio Case
– 10.1” IPS (1280×800) 24.8×16.3×9.3cm
– 2MP front + 5MP back camera


Во кошничкаСпореди

DELL Лаптоп G15 5520 (SAID7620P)

0 %s од 5
(0)
Dell

– DELL NB G15 5520
– 12th Gen. Intel Core i7-12700H (14C/20T/24MB/to 4.7GHz)
– 15.6″ FHD (1920×1080) WVA AG 250nits 120Hz
– 16GB (2x8GB) DDR5 4800MHz


Шифра: Нема
79,790.00 ден 91,760.00 ден Во кошничкаСпореди

DELL Лаптоп Lati 5430 (SAIE6301P)

0 %s од 5
(0)
Dell

– DELL NB Latitude 5430
– 12th Gen.Intel Core i7-1255U (10C/12T/12MB/up to 4.7GHz)
– 14″ FHD (1920×1080)
– WVA AG 250nits WLAN


Шифра: Нема
70,340.00 ден 80,890.00 ден Во кошничкаСпореди

DELL Лаптоп Latitude 5431

0 %s од 5
(0)
Dell

– Процесор – 12th Gen.Intel Core i7-1270P vPro(12C/16T/18MB/up to 4.8GHz)
– Екран – 14″ FHD (1920×1080) IPS AG 250nits
– Рам – 16GB (1X16GB) DDR5 4800MHz
– ССД – 512GB M.2 PCIe NVMe SSD


Шифра: Нема
76,680.00 ден 88,190.00 ден Во кошничкаСпореди

DELL Лаптоп Vostro 3510 (SAID5601P)

0 %s од 5
(0)
Dell

– DELL NB Vostro 3510
– 11th Gen. Intel Core i5-1135G7 (4C/8T/8MB/2.4GHz to 4.2GHz)
– 15.6″ FHD (1920×1080) AG LED WVA
– 8GB(1x8GB) DDR4 2666MHz


Шифра: Нема
40,260.00 ден 46,300.00 ден Во кошничкаСпореди

DELL Лаптоп Vostro 3510 (SAID5730P)

0 %s од 5
(0)
Dell

– DELL NB Vostro 3510
– 11th Gen. Intel Core i3-1115G4 (2C/4T/6MB/3.0GHz to 4.1GHz)
– 15.6″ FHD (1920×1080) AG LED WVA
– 8GB(1x8GB) DDR4 2666MHz


Шифра: Нема
32,380.00 ден 37,240.00 ден Во кошничкаСпореди

DELL Лаптоп Vostro 3520 (SAID6400P)

0 %s од 5
(0)
Dell

– CPU: 12th Generation Intel(R) Core( TM) i7-1255U (12MB Cache, up t o 4.7 GHz, 10 cores)
– RAM: 16GB (8GBx2, DDR4 2666MHz)
– SSD: 512GB M.2 PCIe NVMe Solid State Drive (only 1 slot available)
– GPU: Intel® Iris® Xe Graphics with shared graphics memory


Шифра: Нема
53,860.00 ден 61,930.00 ден Во кошничкаСпореди

DELL Лаптоп Vostro 3525 (SAID6500P)

0 %s од 5
(0)
Dell

– DELL NB Vostro 3525
– AMD Ryzen™ 5 5625U (6C/12T/19MB/2.3GHz to 4.3GHz)
– 15.6″ FHD (1920×1080) AG IPS 120Hz 250 nits
– 8GB(1x8GB) DDR4 3200 MHz


Шифра: Нема
39,320.00 ден 45,220.00 ден Во кошничкаСпореди

DELL Лаптоп Vostro 3525 (SAID6520P)

0 %s од 5
(0)
Dell

– DELL NB Vostro 3525
– AMD Ryzen™ 7 5825U (8C/16T/20MB/2.0GHz to 4.5GHz)
– 15.6″ FHD (1920×1080)AG IPS 120Hz 250 nits
– 16GB(2x8GB) DDR4 3200 MHz


Шифра: Нема
49,820.00 ден 57,230.00 ден Во кошничкаСпореди

GAMING Столица CENTURION

0 %s од 5
(0)

– Black with Red color
– Максимална тежина до 150 kg
– unfolding (up to 160°)


Шифра: Нема
15,000.00 ден 19,000.00 ден Во кошничкаСпореди

GAMING Столица RACER

0 %s од 5
(0)

– Black with Grey color with Red line
– Максимална тежина до 150 kg
– unfolding (up to 160°)


Шифра: Нема
17,000.00 ден 21,000.00 ден Во кошничкаСпореди

HAMA Крпи за чистење екрани H 113801

0 %s од 5
(0)
hama
 • Остранува нечистотии, прашина , маснотии
 • Анти-статички материјал
 • Не содржат алкохол
 • Особено погодни за  рамен екранШифра: 14299
220.00 ден 250.00 ден Во кошничкаСпореди

HP Лаптоп EliteBook 840 Aero G8 (3G2J8EA)

0 %s од 5
(0)
Hp

– HP NB EliteBook 840 Aero G8
– Intel Core i7-1165G7
– 14” FHD
– 16GB (2x8GB) DDR4 3200


Шифра: Нема
82,630.00 ден 95,030.00 ден Во кошничкаСпореди

HP Лаптоп NB 250 G9 (6F1Z7EA)

0 %s од 5
(0)
Hp

– HP NB 250 G9
– Intel Core i3-1215U (10M Cache, up to 4.4GHz)
– 15.6″ FHD (1920×1080) AG
– 8GB (1x8GB) DDR4 3200


Шифра: Нема
28,870.00 ден 33,210.00 ден Во кошничкаСпореди

HP Лаптоп NB ProBook 450 G9 (6F1E5EA)

0 %s од 5
(0)
Hp

– HP NB ProBook 450 G9
– Intel Core i7-1255U (12M Cache, up to 4.7GHz)
– 15.6″ FHD (1920×1080) AG IPS
– 8GB (1x8GB) DDR4 3200


Шифра: Нема
49,340.00 ден 56,740.00 ден Во кошничкаСпореди

HP Лаптоп OMEN 15-en0011nia (40K87EA)

0 %s од 5
(0)
Hp

– Процесор AMD Ryzen™ 5 4600H (3.00GHz, upto 4.00GHz Turbo Boost, 8MB cache, 6 cores)
– RAM Меморија 8GB DDR4 3200MHz SDRAM (2x4GB)
– Графичка картица NVIDIA® GeForce GTX 1650 Ti
– Видео меморија 4GB


Шифра: Нема
57,080.00 ден 65,640.00 ден Во кошничкаСпореди

HP Лаптоп ProBook 440 G9 (6S7E3EA)

0 %s од 5
(0)
Hp

– HP NB ProBook 440 G9
– Intel Core i5-1235U (up to 4.4 GHz , 12MB cache, 10 cores, 12 threads)
– 14’’ FHD (1920 x 1080) IPS
– Intel Iris Xe Graphics


Шифра: Нема
42,100.00 ден 48,420.00 ден Во кошничкаСпореди

HP Лаптоп ProBook 440 G9 (6S7E4EA)

0 %s од 5
(0)
Hp

– HP NB ProBook 440 G9
– Intel i7-1215U
– 14’’ FHD (1920×1080)
– 8GB (1x8GB) DDR4 3200, 512GB


Шифра: Нема
50,390.00 ден 57,950.00 ден Во кошничкаСпореди

HP Лаптоп ProBook 450 G9 (6F1E6EA)

0 %s од 5
(0)
Hp

– HP NB ProBook 450 G9
– Intel Core i5-1235U (12M Cache, up to 4.4GHz)
– 15.6″ FHD (1920×1080) AG IPS
– 8GB (1x8GB) DDR4 3200


Шифра: Нема
42,210.00 ден 48,540.00 ден Во кошничкаСпореди

TECLAST Таблет M40Pro

0 %s од 5
(0)
Teclast

– Teclast Tablet M40Pro with Original Folio Case
– 10.1” IPS (1920×1200), 2.5D, 24.3×16.3×9.3cm
– 5MP front + 8MP back camera


Шифра: Нема
12,860.00 ден 14,790.00 ден Во кошничкаСпореди

TECLAST Таблет P25

0 %s од 5
(0)
Teclast

– Teclast Tablet P25 with Original Folio Case
– 10.1” IPS (1280×800) 24.8×16.3×9.3cm
– 2MP front + 5MP back camera


Шифра: Нема
6,180.00 ден 7,110.00 ден Во кошничкаСпореди

DELL Лаптоп G15 5520 (SAID7620P)

0 %s од 5
(0)
Dell

– DELL NB G15 5520
– 12th Gen. Intel Core i7-12700H (14C/20T/24MB/to 4.7GHz)
– 15.6″ FHD (1920×1080) WVA AG 250nits 120Hz
– 16GB (2x8GB) DDR5 4800MHz


79,790.00 ден 91,760.00 ден Во кошничкаСпореди

DELL Лаптоп Lati 5430 (SAIE6301P)

0 %s од 5
(0)
Dell

– DELL NB Latitude 5430
– 12th Gen.Intel Core i7-1255U (10C/12T/12MB/up to 4.7GHz)
– 14″ FHD (1920×1080)
– WVA AG 250nits WLAN


70,340.00 ден 80,890.00 ден Во кошничкаСпореди

DELL Лаптоп Latitude 5431

0 %s од 5
(0)
Dell

– Процесор – 12th Gen.Intel Core i7-1270P vPro(12C/16T/18MB/up to 4.8GHz)
– Екран – 14″ FHD (1920×1080) IPS AG 250nits
– Рам – 16GB (1X16GB) DDR5 4800MHz
– ССД – 512GB M.2 PCIe NVMe SSD


76,680.00 ден 88,190.00 ден Во кошничкаСпореди

DELL Лаптоп Vostro 3510 (SAID5601P)

0 %s од 5
(0)
Dell

– DELL NB Vostro 3510
– 11th Gen. Intel Core i5-1135G7 (4C/8T/8MB/2.4GHz to 4.2GHz)
– 15.6″ FHD (1920×1080) AG LED WVA
– 8GB(1x8GB) DDR4 2666MHz


40,260.00 ден 46,300.00 ден Во кошничкаСпореди

DELL Лаптоп Vostro 3510 (SAID5730P)

0 %s од 5
(0)
Dell

– DELL NB Vostro 3510
– 11th Gen. Intel Core i3-1115G4 (2C/4T/6MB/3.0GHz to 4.1GHz)
– 15.6″ FHD (1920×1080) AG LED WVA
– 8GB(1x8GB) DDR4 2666MHz


32,380.00 ден 37,240.00 ден Во кошничкаСпореди

DELL Лаптоп Vostro 3520 (SAID6400P)

0 %s од 5
(0)
Dell

– CPU: 12th Generation Intel(R) Core( TM) i7-1255U (12MB Cache, up t o 4.7 GHz, 10 cores)
– RAM: 16GB (8GBx2, DDR4 2666MHz)
– SSD: 512GB M.2 PCIe NVMe Solid State Drive (only 1 slot available)
– GPU: Intel® Iris® Xe Graphics with shared graphics memory


53,860.00 ден 61,930.00 ден Во кошничкаСпореди

DELL Лаптоп Vostro 3525 (SAID6500P)

0 %s од 5
(0)
Dell

– DELL NB Vostro 3525
– AMD Ryzen™ 5 5625U (6C/12T/19MB/2.3GHz to 4.3GHz)
– 15.6″ FHD (1920×1080) AG IPS 120Hz 250 nits
– 8GB(1x8GB) DDR4 3200 MHz


39,320.00 ден 45,220.00 ден Во кошничкаСпореди

DELL Лаптоп Vostro 3525 (SAID6520P)

0 %s од 5
(0)
Dell

– DELL NB Vostro 3525
– AMD Ryzen™ 7 5825U (8C/16T/20MB/2.0GHz to 4.5GHz)
– 15.6″ FHD (1920×1080)AG IPS 120Hz 250 nits
– 16GB(2x8GB) DDR4 3200 MHz


49,820.00 ден 57,230.00 ден Во кошничкаСпореди

GAMING Столица CENTURION

0 %s од 5
(0)

– Black with Red color
– Максимална тежина до 150 kg
– unfolding (up to 160°)


15,000.00 ден 19,000.00 ден Во кошничкаСпореди

GAMING Столица RACER

0 %s од 5
(0)

– Black with Grey color with Red line
– Максимална тежина до 150 kg
– unfolding (up to 160°)


17,000.00 ден 21,000.00 ден Во кошничкаСпореди

HAMA Крпи за чистење екрани H 113801

0 %s од 5
(0)
hama
 • Остранува нечистотии, прашина , маснотии
 • Анти-статички материјал
 • Не содржат алкохол
 • Особено погодни за  рамен екран220.00 ден 250.00 ден Во кошничкаСпореди

HP Лаптоп EliteBook 840 Aero G8 (3G2J8EA)

0 %s од 5
(0)
Hp

– HP NB EliteBook 840 Aero G8
– Intel Core i7-1165G7
– 14” FHD
– 16GB (2x8GB) DDR4 3200


82,630.00 ден 95,030.00 ден Во кошничкаСпореди

HP Лаптоп NB 250 G9 (6F1Z7EA)

0 %s од 5
(0)
Hp

– HP NB 250 G9
– Intel Core i3-1215U (10M Cache, up to 4.4GHz)
– 15.6″ FHD (1920×1080) AG
– 8GB (1x8GB) DDR4 3200


28,870.00 ден 33,210.00 ден Во кошничкаСпореди

HP Лаптоп NB ProBook 450 G9 (6F1E5EA)

0 %s од 5
(0)
Hp

– HP NB ProBook 450 G9
– Intel Core i7-1255U (12M Cache, up to 4.7GHz)
– 15.6″ FHD (1920×1080) AG IPS
– 8GB (1x8GB) DDR4 3200


49,340.00 ден 56,740.00 ден Во кошничкаСпореди

HP Лаптоп OMEN 15-en0011nia (40K87EA)

0 %s од 5
(0)
Hp

– Процесор AMD Ryzen™ 5 4600H (3.00GHz, upto 4.00GHz Turbo Boost, 8MB cache, 6 cores)
– RAM Меморија 8GB DDR4 3200MHz SDRAM (2x4GB)
– Графичка картица NVIDIA® GeForce GTX 1650 Ti
– Видео меморија 4GB


57,080.00 ден 65,640.00 ден Во кошничкаСпореди

HP Лаптоп ProBook 440 G9 (6S7E3EA)

0 %s од 5
(0)
Hp

– HP NB ProBook 440 G9
– Intel Core i5-1235U (up to 4.4 GHz , 12MB cache, 10 cores, 12 threads)
– 14’’ FHD (1920 x 1080) IPS
– Intel Iris Xe Graphics


42,100.00 ден 48,420.00 ден Во кошничкаСпореди

HP Лаптоп ProBook 440 G9 (6S7E4EA)

0 %s од 5
(0)
Hp

– HP NB ProBook 440 G9
– Intel i7-1215U
– 14’’ FHD (1920×1080)
– 8GB (1x8GB) DDR4 3200, 512GB


50,390.00 ден 57,950.00 ден Во кошничкаСпореди

HP Лаптоп ProBook 450 G9 (6F1E6EA)

0 %s од 5
(0)
Hp

– HP NB ProBook 450 G9
– Intel Core i5-1235U (12M Cache, up to 4.4GHz)
– 15.6″ FHD (1920×1080) AG IPS
– 8GB (1x8GB) DDR4 3200


42,210.00 ден 48,540.00 ден Во кошничкаСпореди

TECLAST Таблет M40Pro

0 %s од 5
(0)
Teclast

– Teclast Tablet M40Pro with Original Folio Case
– 10.1” IPS (1920×1200), 2.5D, 24.3×16.3×9.3cm
– 5MP front + 8MP back camera


12,860.00 ден 14,790.00 ден Во кошничкаСпореди

TECLAST Таблет P25

0 %s од 5
(0)
Teclast

– Teclast Tablet P25 with Original Folio Case
– 10.1” IPS (1280×800) 24.8×16.3×9.3cm
– 2MP front + 5MP back camera


6,180.00 ден 7,110.00 ден Во кошничкаСпореди

DELL Лаптоп G15 5520 (SAID7620P)

0 %s од 5
(0)

– DELL NB G15 5520
– 12th Gen. Intel Core i7-12700H (14C/20T/24MB/to 4.7GHz)
– 15.6″ FHD (1920×1080) WVA AG 250nits 120Hz
– 16GB (2x8GB) DDR5 4800MHz


79,790.00 ден 91,760.00 ден Во кошничкаСпореди

DELL Лаптоп Lati 5430 (SAIE6301P)

0 %s од 5
(0)

– DELL NB Latitude 5430
– 12th Gen.Intel Core i7-1255U (10C/12T/12MB/up to 4.7GHz)
– 14″ FHD (1920×1080)
– WVA AG 250nits WLAN


70,340.00 ден 80,890.00 ден Во кошничкаСпореди

DELL Лаптоп Latitude 5431

0 %s од 5
(0)

– Процесор – 12th Gen.Intel Core i7-1270P vPro(12C/16T/18MB/up to 4.8GHz)
– Екран – 14″ FHD (1920×1080) IPS AG 250nits
– Рам – 16GB (1X16GB) DDR5 4800MHz
– ССД – 512GB M.2 PCIe NVMe SSD


76,680.00 ден 88,190.00 ден Во кошничкаСпореди

DELL Лаптоп Vostro 3510 (SAID5601P)

0 %s од 5
(0)

– DELL NB Vostro 3510
– 11th Gen. Intel Core i5-1135G7 (4C/8T/8MB/2.4GHz to 4.2GHz)
– 15.6″ FHD (1920×1080) AG LED WVA
– 8GB(1x8GB) DDR4 2666MHz


40,260.00 ден 46,300.00 ден Во кошничкаСпореди

DELL Лаптоп Vostro 3510 (SAID5730P)

0 %s од 5
(0)

– DELL NB Vostro 3510
– 11th Gen. Intel Core i3-1115G4 (2C/4T/6MB/3.0GHz to 4.1GHz)
– 15.6″ FHD (1920×1080) AG LED WVA
– 8GB(1x8GB) DDR4 2666MHz


32,380.00 ден 37,240.00 ден Во кошничкаСпореди

DELL Лаптоп Vostro 3520 (SAID6400P)

0 %s од 5
(0)

– CPU: 12th Generation Intel(R) Core( TM) i7-1255U (12MB Cache, up t o 4.7 GHz, 10 cores)
– RAM: 16GB (8GBx2, DDR4 2666MHz)
– SSD: 512GB M.2 PCIe NVMe Solid State Drive (only 1 slot available)
– GPU: Intel® Iris® Xe Graphics with shared graphics memory


53,860.00 ден 61,930.00 ден Во кошничкаСпореди

DELL Лаптоп Vostro 3525 (SAID6500P)

0 %s од 5
(0)

– DELL NB Vostro 3525
– AMD Ryzen™ 5 5625U (6C/12T/19MB/2.3GHz to 4.3GHz)
– 15.6″ FHD (1920×1080) AG IPS 120Hz 250 nits
– 8GB(1x8GB) DDR4 3200 MHz


39,320.00 ден 45,220.00 ден Во кошничкаСпореди

DELL Лаптоп Vostro 3525 (SAID6520P)

0 %s од 5
(0)

– DELL NB Vostro 3525
– AMD Ryzen™ 7 5825U (8C/16T/20MB/2.0GHz to 4.5GHz)
– 15.6″ FHD (1920×1080)AG IPS 120Hz 250 nits
– 16GB(2x8GB) DDR4 3200 MHz


49,820.00 ден 57,230.00 ден Во кошничкаСпореди

GAMING Столица CENTURION

0 %s од 5
(0)

– Black with Red color
– Максимална тежина до 150 kg
– unfolding (up to 160°)


15,000.00 ден 19,000.00 ден Во кошничкаСпореди

GAMING Столица RACER

0 %s од 5
(0)

– Black with Grey color with Red line
– Максимална тежина до 150 kg
– unfolding (up to 160°)


17,000.00 ден 21,000.00 ден Во кошничкаСпореди

HAMA Крпи за чистење екрани H 113801

0 %s од 5
(0)
 • Остранува нечистотии, прашина , маснотии
 • Анти-статички материјал
 • Не содржат алкохол
 • Особено погодни за  рамен екран220.00 ден 250.00 ден Во кошничкаСпореди

HP Лаптоп EliteBook 840 Aero G8 (3G2J8EA)

0 %s од 5
(0)

– HP NB EliteBook 840 Aero G8
– Intel Core i7-1165G7
– 14” FHD
– 16GB (2x8GB) DDR4 3200


82,630.00 ден 95,030.00 ден Во кошничкаСпореди

HP Лаптоп NB 250 G9 (6F1Z7EA)

0 %s од 5
(0)

– HP NB 250 G9
– Intel Core i3-1215U (10M Cache, up to 4.4GHz)
– 15.6″ FHD (1920×1080) AG
– 8GB (1x8GB) DDR4 3200


28,870.00 ден 33,210.00 ден Во кошничкаСпореди

HP Лаптоп NB ProBook 450 G9 (6F1E5EA)

0 %s од 5
(0)

– HP NB ProBook 450 G9
– Intel Core i7-1255U (12M Cache, up to 4.7GHz)
– 15.6″ FHD (1920×1080) AG IPS
– 8GB (1x8GB) DDR4 3200


49,340.00 ден 56,740.00 ден Во кошничкаСпореди

HP Лаптоп OMEN 15-en0011nia (40K87EA)

0 %s од 5
(0)

– Процесор AMD Ryzen™ 5 4600H (3.00GHz, upto 4.00GHz Turbo Boost, 8MB cache, 6 cores)
– RAM Меморија 8GB DDR4 3200MHz SDRAM (2x4GB)
– Графичка картица NVIDIA® GeForce GTX 1650 Ti
– Видео меморија 4GB


57,080.00 ден 65,640.00 ден Во кошничкаСпореди

HP Лаптоп ProBook 440 G9 (6S7E3EA)

0 %s од 5
(0)

– HP NB ProBook 440 G9
– Intel Core i5-1235U (up to 4.4 GHz , 12MB cache, 10 cores, 12 threads)
– 14’’ FHD (1920 x 1080) IPS
– Intel Iris Xe Graphics


42,100.00 ден 48,420.00 ден Во кошничкаСпореди

HP Лаптоп ProBook 440 G9 (6S7E4EA)

0 %s од 5
(0)

– HP NB ProBook 440 G9
– Intel i7-1215U
– 14’’ FHD (1920×1080)
– 8GB (1x8GB) DDR4 3200, 512GB


50,390.00 ден 57,950.00 ден Во кошничкаСпореди

HP Лаптоп ProBook 450 G9 (6F1E6EA)

0 %s од 5
(0)

– HP NB ProBook 450 G9
– Intel Core i5-1235U (12M Cache, up to 4.4GHz)
– 15.6″ FHD (1920×1080) AG IPS
– 8GB (1x8GB) DDR4 3200


42,210.00 ден 48,540.00 ден Во кошничкаСпореди

TECLAST Таблет M40Pro

0 %s од 5
(0)

– Teclast Tablet M40Pro with Original Folio Case
– 10.1” IPS (1920×1200), 2.5D, 24.3×16.3×9.3cm
– 5MP front + 8MP back camera


12,860.00 ден 14,790.00 ден Во кошничкаСпореди

TECLAST Таблет P25

0 %s од 5
(0)

– Teclast Tablet P25 with Original Folio Case
– 10.1” IPS (1280×800) 24.8×16.3×9.3cm
– 2MP front + 5MP back camera


6,180.00 ден 7,110.00 ден Во кошничкаСпореди

Showing 1–20 of 22 results