-26%

ISKRA Ударна дупчалка Z1JE-KK6-13

– 710 W јачина
– 3000 rpm во празен од
– Променлив и подесив футер од 1,5 до 13 mm


Original price was: 2,690.00 ден.Current price is: 1,990.00 ден.

Спореди

Опис

  • 710 W јачина
  • 3000 rpm во празен од
  • Променлив и подесив футер од 1,5 до 13 mm
  • Вариабилна брзина и ротација во две насоки
  • гумирана задна рачка и предна рачка со мерило за длабочина
  • 1,8 m должина на кабелот
  • 2 kg тежина
  • 2 години гаранција

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.