-30%

VOX Телевизор LED 50WOS315B Smart UHD

– Големина: 50″ (127 см)
– Тип на екран: Direct LED Slim
– Разолуција: 4K (3840×2160)
– Тип на тјунер: DVB-T2/C/S2


28,630.00 ден 19,900.00 ден

Спореди

Опис

 • Големина: 50″ (127 см)
 • Тип на екран: Direct LED Slim
 • Разолуција: 4K (3840×2160)
 • Тип на тјунер: DVB-T2/C/S2
 • Smart OS: webOS 5.0
 • Thinq AI, Magic Remote
 • Моќност на звучниците: 2 x 8W RMS
 • Приклучоци: HDMI x3, USB x2, Антена влез x2, AV влез, CI+, LAN, SPDIF излез, излез за слушалки
 • Технологии: Wi-Fi, Bluetooth, HEVC H.265, PVR, Hotel Mode
 • Smart апликации: Netflix, Amazon prime video, YouTube
 • Друго: Miracast , WiDi, DLNA, AirPlay, PVR, E-manual, MEMC for 4K @60Hz, DRM & HDR,HLG поддршка
 • повеќејазичен OSD, Sleep Timer, Dolby Audio
 • Гаранција: 36 месеци

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.