-12%

SENCOR Автоматски виткач со четка SHS 0910GD

– 38 mm керамичка четка за виткање
– 50 mm XL керамичка четка за виткање
– 2 брзини
– 2 температури


Original price was: 2,270.00 ден.Current price is: 1,999.00 ден.

Спореди

Опис

  • Автоматско вртеже лево и десно
  • Keratin Care+
  • Екстра меки влакна на четката
  • 38 mm керамичка четка за виткање
  • 50 mm XL керамичка четка за виткање
  • 2 брзини
  • 2 температури
  • Кука за закачување
  • 1000 W
  • Гаранција 2 години

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.