-56%

SOLINGEN Сет ножеви FUN 2 Cook 035198

  • Сeтот е составен од
  • 2 ножа
  • 1 ноже за компир
  • 1 даска за сечење изработена од пластика590.00 ден 260.00 ден

Спореди

Опис

  • Сeтот е составен од
  • 2 ножа
  • 1 ноже за компир
  • 1 даска за сечење изработена од пластика

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.