-24%

ISKRA мини кружна пила GX-MC012

– Јачина: 450W
– Напон: 230-240V~50Hz
– Вртежи: 3400/min-1
– Оштрица ø 54,8 mm


6,330.00 ден 4,790.00 ден

Спореди

Опис

Iskra мини кружна пила GX-MC012 – карактеристики:

 • Јачина: 450W
 • Напон: 230-240V~50Hz
 • Вртежи: 3400/min-1
 • Оштрица ø 54,8 mm
 • Длабина на рез (max): 12 mm
 • Удобна дршка
 • 3 ножеви
 • Должина на кабел: 1,8m
 • Пакување: куфер
 • Димензии на пакување (В mm): 310 (Д) x 110 (Ш) x 225 (В)
 • Нето тежина: 2,3 kg
 • Бруто тежина: 2,45 kg
 • Гаранција 12 месеци
 • Димензии на кутија (В mm): 460 (Д) x 330 (Ш) x 250 (В)
 • Количина: 4 во кутија

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.