-13%

SAMSUNG Смарт часовник Galaxy Watch Active 2 44MM

– Резолуција (Главен дисплеј) – 360 x 360
– Длабочина на боја (Главен дисплеј) – 16M
– CPU-тип – Двојно јадро
– Големина на RAM (GB) – 0.75
– Големина на ROM (GB) – 4


21,850.00 ден 18,999.00 ден

Clear
Спореди

Опис

 • Инфра – Само Wi-Fi, само Bluetooth
 • Поврзување ANT+ – Не
 • Технологија на локација GPS, Glonass, Beidou, Galileo
 • Wi-Fi – 802.11 b/g/n 2.4GHz
 • NFC – Да
 • Верзија Bluetooth – Bluetooth верзија 5.0
 • Профили Bluetooth – A2DP,AVRCP,HFP,HSP
 • OS – Tizen
 • Технологија (Главен дисплеј) – Super AMOLED
 • Големина (Главен_Дисплеј) – 1.2″ (30.2mm)
 • Резолуција (Главен дисплеј) – 360 x 360
 • Длабочина на боја (Главен дисплеј) – 16M
 • CPU-брзина – 1.15GHz
 • CPU-тип – Двојно јадро
 • Големина на RAM (GB) – 0.75
 • Големина на ROM (GB) – 4
 • Достапна меморија (GB)* – 1.4
 • Поддршка на надворешна меморија – Нема
 • Сензори – Акцелерометар, барометар, жиросензор, сензор за отчукувања на срцето, светлосен сензор
 • Димензии (ВxШxД) – 40.0 x 40.0 x 10.9
 • Тежина (g) – 26
 • Батерија
  Отстранлива – Не
 • Typical Usage Time (Hours) – Над 43 Hours
 • Low Usage Time (Hours) – До 95 Hours
 • Капацитет на батерија (mAh, типичен) – 247
 • Формат на аудиорепродуцирање MP3,M4A,3GA,AAC,OGG,OGA,WAV,WMA,AMR,AWB
 • Боја: розева, црна, сребрена

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.