-13%

SAMSUNG Мобилен телефон Galaxy A03

– Големина на екранот 6.5″
– Камера 48+2 MP
– Оперативен систем Android
– CPU Octa-core


15,070.00 ден 13,100.00 ден

Спореди

Опис

 • Мрежа GSM/HSPA/LTE
 • Тип на SIM Dual Nano SIM
 • Екран HD+ TFT Display (720 x 1600)
 • Големина на екранот 6.5″
 • Камера 48+2 MP
 • Оперативен систем Android
 • CPU Octa-core
 • Вградена меморија 64 GB
 • RAM меморија 4 GB
 • Батерија Li-Po 5000 mAh
 • Македонско мени Yes
 • Предна камера 5 MP
 • Димензии 166.6 x 75.9 x 9.2 mm
 • Тежина 199g
 • Гаранција 12 месеци

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.