-13%

SAMSUNG Смарт часовник Galaxy 42mm SM-R810NZKASEE

– Дисплеј 1,2инч
– Bluetooth 5.0
– Bатерија 270mAh
– Процесор Dual-Core


Original price was: 21,290.00 ден.Current price is: 18,499.00 ден.

Спореди

Опис

  • АМОЛЕД дисплеј
  • Дисплеј 1,2инч
  • Bluetooth 5.0
  • Bатерија 270mAh
  • Процесор Dual-Core
  • RAM 0.75
  • ROM 4GB
  • Водоотпорен
  • Tizen OS

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.