-22%

MSI Батерија POWER BANK TRESOR 7500

– 4 LED индикатори;
– On / Off прекинувач;
– 500 циклуси на полнење;
– траење на батерија: 6 месеци без полнење


Original price was: 890.00 ден.Current price is: 690.00 ден.

Спореди

Опис

MS Tresor е надворешна батерија со капацитет од 7500 mah. Има едноставен дизајн и може да ја носите секаде со вас за да имате полна батерија на вашиот мобилен, таблет, mp3, фотоапарат или камера секогаш кога ви е потребно. MS Tresor се полни преку микро usb приклучок. Има женски usb слот така што сите ваши уреди може да ги полните со нивните оригинални кабли. Овој додаток е идеален за на плажа, планинарење, скијање или зафатен ден во канцеларија или град.

влез: 5V 1.5A;
излез: 5V 2.1A;
4 LED индикатори;
On / Off прекинувач;
500 циклуси на полнење;
траење на батерија: 6 месеци без полнење
вклучен микро USB кабел;
гумен материјал.

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.