-14%

XIAOMI Батерија POWER BANK – 5000mAh

– Капацитет: 3.75V/5000mAh(TYP)
– Време на полнење: 3.5 часа со 5V/2A адаптер и стандарден кабел
– Димензии: 125 * 69 * 9.9 mm


1,100.00 ден 949.00 ден

Спореди

Опис

  • Батерија: Lithium-ion Polymer
  • Влезна волтажа: DC 5.0V
  • Излезна волтажа: DC 5.1V
  • Влезна струја: 2000mA(TYP)
  • Излезна струја: 2100mA(TYP)
  • Капацитет: 3.75V/5000mAh(TYP)
  • Време на полнење: 3.5 часа со 5V/2A адаптер и стандарден кабел
  • Димензии: 125 * 69 * 9.9 mm
  • Безбедност: Заштита од преголема волтажа, преголема струја, краток спој, преполнување на батеријата, премногу празнење на батеријата
  • Тежина: 156g

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.