-13%

TESLA Мобилен телефон Feature 3.1

– Дисплеј 2.4″
– Резолуција 240*320 pix
– Димензии 124x53x10.8 mm
– Тежина 80g
– Проширување MicroSD™ до 16GB


Original price was: 1,590.00 ден.Current price is: 1,390.00 ден.

Спореди

Опис

 • Боја црна
 • Процесор MediaTek MT6261D
 • Меморија 32 MB
 • Дисплеј 2.4″
 • Резолуција 240*320 pix
 • Димензии 124x53x10.8 mm
 • Тежина 80g
 • Проширување MicroSD™ до 16GB
 • Камера 0.3 MPix задна камера
 • Батерија 1200 mAh Lithium-ion
 • Bluetooth® 2.1
 • Dual SIM Card
 • Wireless FM Radio
 • LED светло
 • Гаранција 1 година

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.