-14%

VIVAX Смарт часовник SPORT FIT DW-028 + Power Bank

– Големина на екран: 1,3″
– Тип на екран: IPS LCD
– Резолуција: 240×240


Original price was: 5,690.00 ден.Current price is: 4,899.00 ден.

Спореди

Опис

 • Vivax Watch SPORT FIT DW-028 + Power Bank 5000 mAh
 • Големина на екран: 1,3″
 • Тип на екран: IPS LCD
 • Резолуција: 240×240
 • Интерна меморија: 16MB
 • RAM: 8MB
 • Димензии [mm]: 57.2*50.2*16
 • Тежина [g]: 89
 • Bluetooth: ДА 4.0
 • Гаранција [god]: 1
 • Останато: Метално куќиште, Power bank полнач, GPS
 • Батерија [mAh]: 400
 • Гумирано ремче и алуминско куќиште, нотификациите од телефонот се прикажуваат на часовникот (пораки, повици и разговарање преку часовникот)

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.