-13%

HAMA Футрола H 135031

  • Боја: црна
  • Заштитна фолија
  • Заштитна маска
  • За Apple iPhone 6/6sOriginal price was: 390.00 ден.Current price is: 340.00 ден.

Спореди

Опис

  • Боја: црна
  • Заштитна фолија
  • Заштитна маска
  • За Apple iPhone 6/6s

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.