-13%

SAMSUNG Смарт часовник Galaxy Watch Active2 44MM SM-R820NSSASEE

– Резолуција 360 x 360 px
– Ослетлив на допир
– Интерна меморија: 4 GB
– RAM: 750 MB


Original price was: 28,750.00 ден.Current price is: 24,999.00 ден.

Спореди

Опис

 • Боја Сребрена
 • Екран Super AMOLED 1.4″
 • Резолуција 360 x 360 px
 • Ослетлив на допир
 • Интерна меморија: 4 GB
 • RAM: 750 MB
 • Bluetooth
 • Тежина 42 g
 • GPS
 • Брзинометар
 • Сензори:
  – Акцелометар
  – Барометар
  – Жироскоп
  – Сензор за пулс
  – Светлосен сензор
 • Аудио: MP3,M4A,3GA,AAC,OGG,OGA,WAV,WMA,AMR,AWB
 • Капацитет на батерија: 340 mAh

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.