-13%

SAMSUNG Смарт часовник Galaxy Watch Active 2 40MM SM-R830NZDASEE

– Брзина на процесор: 1.15GHz
– Врста на процесор: Dual-Core
– RAM (GB): 0.75
– ROM (GB): 4


Original price was: 20,699.00 ден.Current price is: 17,999.00 ден.

Спореди

Опис

 • Wi-Fi, Bluetooth
 • GPS, Glonass, Beidou, Galileo
 • Wi-Fi: 802.11 b/g/n 2.4GHz
 • NFC: Da
 • OS: Tizen
 • Екран Super AMOLED 1.2″
 • Резолуција: 360 x 360
 • Бои: 16M
 • Брзина на процесор: 1.15GHz
 • Врста на процесор: Dual-Core
 • RAM (GB): 0.75
 • ROM (GB): 4
 • Надворешн меморија: Не
 • Сензори: Брзинометар, барометар, жироскоп, сензор за притисок, сензор за светлина
 • Димензии (VxŠxD): 40.0 x 40.0 x 10.9
 • Тежина (g): 26
 • Батерија (mAh): 247
 • Аудио: MP3,M4A,3GA,AAC,OGG,OGA,WAV,WMA,AMR,AWB
 • Боја: Розева, Црна, Сребрена

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.