-13%

SAMSUNG Смарт часовник Galaxy 46mm BT SM-R800NZSASEE

– Резолуција 360 x 360
– Dual-Core 1.15 GHz
– Интерна меморија 4 GB
– RAM меморија 750 MB


22,999.00 ден 19,999.00 ден

Спореди

Опис

 • Екран Super AMOLED 1.3″
 • Резолуција 360 x 360
 • Осетлив на допир Да
 • Оперативен ситем Tizen
 • Dual-Core 1.15 GHz
 • Интерна меморија 4 GB
 • RAM меморија 750 MB
 • Wi-Fi
 • GPS
 • Bluetooth
 • NFC
 • Батерија 472 h
 • Local Storage Music Playback Time: 16 h
 • Сензори: Брзинометар, барометар, жироскоп, сензор за пулс, сензор за светлина
 • Аудио формати: MP3,M4A,3GA,AAC,OGG,OGA,WAV,WMA,AMR,AWB
 • Боја: сребрена
 • Димензии: 46.0 x 49.0 x 13.0 mm (ŠxVxD)
 • Маса: 63 g

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.