-13%

SAMSUNG Смарт часовник Galaxy 42mm BT (Rose Gold) SM-R810NZDASEE

– 1.2″ 360x360ppi Super Amoled дисплеј
– CPU Dual-Core 1.15Ghz; 0.75GB Ram
– 4GB Внатрешна меморија


Original price was: 21,290.00 ден.Current price is: 18,499.00 ден.

Спореди

Опис

  • Паметен Часовник
  • 1.2″ 360x360ppi Super Amoled дисплеј
  • CPU Dual-Core 1.15Ghz; 0.75GB Ram
  • 4GB Внатрешна меморија
  • NFC, BTv4.2, Wi-Fi; TizenOS
  • 270mAh батерија

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.