-12%

SENCOR Заварувач на фолија SVS 1010WH

– Спречува сушење на храната
– Го продолжува рокот на храната до 5 пати повеќе
– Лесни и интинуитивни контроли
– Опција само да се вакумира


Original price was: 5,490.00 ден.Current price is: 4,830.00 ден.

Спореди

Опис

 • Лесно складирајте храна во замрзнувачот која ќе остане свежа и ќе го зачува квалитетот
 • Спречува сушење на храната
 • Го продолжува рокот на храната до 5 пати повеќе
 • Лесни и интинуитивни контроли
 • Опција само да се вакумира
 • Anti-slip ногарки
 • Опција за конекција на црево за екстерно вшмукување на други предмети кои можат да се вакумираат
 • Цревото е вклучено
 • Вклучени кеси
 • Ја изолира храната од непријатни мириси и ароми во замрзнувачот или фрижидерот
 • LED индикатори
 • Осигурач против прегрејување
 • Компатибилен со разни видови на кеси за вакумирање
 • Тежина: 1.27kg
 • Димензии: 65x355x155mm
 • Моќност: 110W
 • Компресор: 12L / Min | -0.8Bar
 • Максимална ширина на кесите за вакумирање: 30 cm
 • Гаранција 2 години

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.