-13%

GORENJE Лепач на кеси VS120W

– Извлекување на воздух: 9 L/min
– Максимална моќ на вакумирање: 750 mbar
– Моќност: 120 W
– Прегледен ЛЕД дисплеј


Достапност:

Нема на залиха

4,580.00 ден 3,990.00 ден

Нема на залиха

Спореди

Опис

 • Лепење и вакумирање
 • Електронско управување
 • Тајмер
 • Прегледен ЛЕД дисплеј
 • Контролна сијаличка
 • Број на кеси во пакувањето: 10
 • Додаток за сад за вакумирање
 • Простор за сместување на кабелот
 • Гумени ногарки за стабилност
 • Куќиште: Пластично
 • Должина на приклучниот кабел: 300 mm
 • Извлекување на воздух: 9 L/min
 • Максимална моќ на вакумирање: 750 mbar
 • Моќност: 120 W
 • Димензии (ШxВxД): 38 × 5,9 × 15,2 cm
 • Димензии на амбалажата (ШxВxД): 38,5 × 21 × 7,5 cm
 • Нето тежина на апаратот: 1,4 kg
 • Бруто тежина на апаратот: 1,8 kg
 • Гаранција 2 години

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.