-12%

CLATRONIC Апарат за пуканки PM 3635

– Апарат за правење пуканки
– Отвор за полнење
– Боја бела
– Сила 1200 W


1,770.00 ден 1,560.00 ден

Спореди

Опис

  • Апарат за правење пуканки
  • Отвор за полнење
  • Боја бела
  • Сила 1200 W
  • Висина 350 мм
  • Ширина 165 мм
  • Тежина 900 гр
  • 1 година гаранција

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.