-17%

VIVAX Апарат за турско кафе CM-1000R

  • Боја: црвена
  • Големина на садот: 0,4 l
  • Приклучна моќ: 1000 W
  • Лесно чистењеOriginal price was: 1,190.00 ден.Current price is: 990.00 ден.

Спореди

Опис

  • Боја: црвена
  • Големина на садот: 0,4 l
  • Приклучна моќ: 1000 W
  • Заштита од прегрејување
  • Ергономска рачка,ладна на допир
  • Лесно чистење

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.