-12%

SENCOR Ледомат SIM 3500SS

– Совршен за забави, постигнува до 12 кг за еден ден
– LED панел со индикаторски светла
– Совршени коцки мраз без меурчиња
– Произведува 9 коцки мраз во еден процес


13,900.00 ден 12,230.00 ден

Спореди

Опис

 • Само додадете вода, притиснете го копчето и очекувајте ги вашите ледени коцки за 9 минути
 • Совршен за забави, постигнува до 12 кг за еден ден
 • LED панел со индикаторски светла
 • Совршени коцки мраз без меурчиња
 • Произведува 9 коцки мраз во еден процес
 • Изберете помеѓу големи и мали коцки мраз
 • Посебен простор за чување на коцките мраз до 18 часа
 • Индикатори за завршен процес и за недостаток на вода
 • Капак со прозорец за да следите колку мраз имате
 • Лопатка за мраз
 • Easy to use; one button operation
 • Тивка работа
 • Автоматска исклучување кога просторот за складирање е полн или садот за вода е празен
 • Волумен на сад за вода: 1.9 l
 • Фреон: R600a
 • Моќ: 105 W
 • Димензии: 345 × 245 × 320 mm
 • Тежина: 9.5 kg
 • Гаранција 2 години

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.