-13%

Ледомат VIVAX IM-122T

Ледомат VIVAX IM-122T
– големина на коцките лед S (small, мали) или L (large, големи)
– капацитет на садот за вода 2,4 l
– капацитетот на садот за лед 0.7 kg


9,650.00 ден 8,390.00 ден

Спореди

Опис

  • Ледомат VIVAX IM-122T е еден од најпосакуваните уреди во текот на летните горештини.
  • големина на коцките лед S (small, мали) или L (large, големи)
  • капацитет на садот за вода 2,4 l
  • капацитетот на садот за лед 0.7 kg
  • производсво од 12 kg лед на ден / 9 коцки по циклус, кој трае 6-7 минути
  • индикатор за нивото на водата во садот
  • индикатор за нивото на ледот во садот
  • Иноксно кукиште со сребрена боја
  • со ледоматот доаѓа и лопатка за полесно да ракувате со коцките лед
  • Гаранција на производот 12 месеци.

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.