-13%

ISKRA мултифунционален пекач HP-MT01

– Напон: 220-240 V ~ 50/60 Hz
– Моќност на котелот: 1400 W
– Волумен: 5 L


5,520.00 ден 4,799.00 ден

Спореди

Опис

Искра HP-MT01 Мултифункционален пекач

Iskra HP-MT01 е исклучително корисна алатка која сигурно ќе најде место во секоја кујна. Тој нуди 8 различни начини за подготовка на храна, сите во еден уред.

Пекачот овозможува затоплување, вриење, парно готвење, бавно готвење, печење, печење на печење, печење и пржење. Сето ова го обезбедува моќен грејач од 1400 W, кој може да се контролира со копче за повеќе функции и да ја прилагоди температурата. Исто така може да се пофали со индикатор за греење, 5-литарски контејнер, практични рачки за носење и додатоци направени од кошница за пржење со рачка и решетка за пареа.

Напон: 220-240 V ~ 50/60 Hz

Моќност на котелот: 1400 W
Волумен: 5 L
Индикатор за статус на греење: Да
Рачки за носење: Да
Тежина: 4,25 кг

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.