-14%

Апарат за турско кафе GORENJE ATCM730T

– Електрично ѓезве за турско кафе
– Материјал на куќиште – пластично
– Капацитет 0.27 l
– On/off копче


Достапност:

Нема на залиха

5,800.00 ден 4,990.00 ден

Нема на залиха

Спореди

Опис

 • Електрично ѓезве за турско кафе
 • Материјал на куќиште – пластично
 • Капацитет 0.27 l
 • On/off копче
 • Индикатор за работење
 • Термостат
 • Автоматско исклучување
 • Потсетник за вриење на водата
 • Индикатор за ниско ниво на вода
 • Сигурносен систем
 • Складирање на кабелот за напојување
 • Гумени ногарки за стабилност
 • Лесно чистење
 • Приклучна моќ 735 W
 • Димензии ШхВхД 175х245х215 mm
 • Должина на приклучен кабел 800 mm
 • Нето тежина на апаратот 1.5 kg
 • Гаранција 2 години

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.