-13%

Рачен UV стерилизатор

Рачен UV стерилизатор
– Брзо скенирање од 10 секунди, убива до 99.99 од бактерии, вируси и микроорганизми
– Тежина 30 г.
– Тенок дизајн 1.3 cm
– Вградена 250mAh батерија, се полни за 30 минути, може да се полни до 100 пати


2,300.00 ден 1,990.00 ден

Спореди

Опис

Рачен UV стерилизатор

  • Брзо скенирање од 10 секунди, убива до 99.99 од бактерии, вируси и микроорганизми
  • Тежина 30 г.
  • Тенок дизајн 1.3 cm
  • Вградена 250mAh батерија, се полни за 30 минути
  • Заштита од непосакувано вклучување
  • 280nm UVC LED светло од најнова технологија
  • Micro USB полнач
  • Димензии 120 * 40 * 13 mm

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.