-13%

Апарат за турско кафе GORENJE TCM330

– Големина на садот: 0,33 l
– Ротација 360°
– On/Off Копче
– Гумени ногарки за стабилност


1,830.00 ден 1,590.00 ден

Clear
Спореди

Опис

Апарат за турско кафе GORENJE TCM330

 • Големина на садот: 0,33 l
 • Ротација 360°
 • On/Off Копче
 • Гумени ногарки за стабилност
 • Основа
 • Заштита од прегревање
 • Сигурносен систем
 • Боја: Црна и Бела
 • Должина на приклучен кабел: 1 m
 • Димензии (ШxВxД): 26 × 19 × 14,5 cm
 • Димензии на амбалажата (ШxВxД): 28,5 × 18,2 × 14 cm
 • Нето тежина на апаратот: 0,7 kg
 • Бруто тежина на апаратот: 1 kg
 • Приклучна моќ: 550 W
 • Гаранција 2 години

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.