-11%

SENCOR Замка за инсекти SIK 5000BK

– Еколошка работа без дим, хемиски супстанци или отрови
– Препорачано за простории до 30 m2
– Практична рачка за закачување
– Уништува летечки инсекти


Достапност:

Нема на залиха

Original price was: 970.00 ден.Current price is: 860.00 ден.

Нема на залиха

Спореди

Опис

 • Еколошка работа без дим, хемиски супстанци или отрови
 • Препорачано за простории до 30 m2
 • Практична рачка за закачување
 • Уништува летечки инсекти
 • Препорачливо за викендици, колиби, градини, веранци, приколки и сл.
 • 2x 4 W UV флуросцентни туби за привлекување на инсектите
 • Надворешна решетка за заштита
 • Волтажа кај електродите: 1600 V
 • Работа на флуросцентните светла: 5000 hours
 • Должина на кабел: 2.7 m
 • Димензии (width x depth x height): 147 x 93 x 221 mm
 • Тежина: 0.38 kg
 • Гаранција 2 години

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.