-13%

HP Лаптоп ProBook 440 G9 (6S7E4EA)

– HP NB ProBook 440 G9
– Intel i7-1215U
– 14’’ FHD (1920×1080)
– 8GB (1x8GB) DDR4 3200, 512GB


57,950.00 ден 50,390.00 ден

Спореди

Опис

  • HP NB ProBook 440 G9
  • Intel i7-1215U
  • 14’’ FHD (1920×1080)
  • 8GB (1x8GB) DDR4 3200, 512GB
  • PCIe NVMe Value SSD
  • Pike Silver Aluminum
  • Free DOS
  • Гаранција 1 година

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.