-21%

GAMING Столица CENTURION

– Black with Red color
– Максимална тежина до 150 kg
– unfolding (up to 160°)


19,000.00 ден 15,000.00 ден

Спореди

Опис

  • GAMING Столица CENTURION
  • Black with Red color
  • Максимална тежина до 150 kg
  • unfolding (up to 160°)
  • Број на ногарки: 5
  • height: 133cm(maximum)
  • width: 70cm
  • seat width 53
  • материјал: Fabric

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.