-13%

HP Лаптоп EliteBook 840 Aero G8 (3G2J8EA)

– HP NB EliteBook 840 Aero G8
– Intel Core i7-1165G7
– 14” FHD
– 16GB (2x8GB) DDR4 3200


Original price was: 95,030.00 ден.Current price is: 82,630.00 ден.

Спореди

Опис

  • HP NB EliteBook 840 Aero G8
  • Intel Core i7-1165G7
  • 14” FHD
  • 16GB (2x8GB) DDR4 3200
  • SSD 512GB PCIe NVMe Value
  • Windows 10 Pro
  • Гаранција 3 години

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.