-19%

GAMING Столица RACER

– Black with Grey color with Red line
– Максимална тежина до 150 kg
– unfolding (up to 160°)


Original price was: 21,000.00 ден.Current price is: 17,000.00 ден.

Спореди

Опис

  • GAMING Столица RACER
  • Black with Grey color with Red line
  • Максимална тежина до 150 kg
  • unfolding (up to 160°)
  • Број на ногарки 5
  • height: 138cm(maximum)
  • width: 70cm
  • seat width 54cm
  • материјал: екокожа

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.