-12%

HAMA Крпи за чистење екрани H 113801

  • Остранува нечистотии, прашина , маснотии
  • Анти-статички материјал
  • Не содржат алкохол
  • Особено погодни за  рамен екран250.00 ден 220.00 ден

Спореди

Опис

  • Остранува нечистотии, прашина , маснотии
  • Анти-статички материјал
  • Не содржат алкохол
  • Особено погодни за чувствителни површини со рамен екран
  • Исто така наменети се за скенери, тастатури,фотокопири

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.