-13%

DELL Лаптоп Lati 5430 (SAIE6301P)

– DELL NB Latitude 5430
– 12th Gen.Intel Core i7-1255U (10C/12T/12MB/up to 4.7GHz)
– 14″ FHD (1920×1080)
– WVA AG 250nits WLAN


80,890.00 ден 70,340.00 ден

Спореди

Опис

  • DELL NB Latitude 5430
  • 12th Gen.Intel Core i7-1255U (10C/12T/12MB/up to 4.7GHz)
  • 14″ FHD (1920×1080)
  • WVA AG 250nits WLAN
  • 16GB (1X16GB) DDR4 3200MHz
  • 512GB M.2 PCIe NVMe SSD
  • Intel Iris Xe Graphics, WiFi 6e AX211+BT5.2, 2xTB4, Bckl kb, 4Cell 58 WHr, Ubuntu
  • Гаранција 3 години

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.